موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-08-2014، 01:47 AM)سحررر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایییییش من دیر رسیدم شانس مارو باشناراحت

باهاتون قهرم

teethteeth
(27-08-2014، 12:13 AM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بدشانسترین ادم روی زمینم
گفتم یا نگفتم
گفتم با نگفتم
ساعت 11/59 دقیقه فهمیدم
هر روز میومدم امروز نیومدم
دیگه هم نمیام چون نمیخوام شماها رو از کاسبی بندازم

teethteeth بیا بیا
راستی من تشکر یادم رفت
ممنون من 6 تا گرفتم
(27-08-2014، 11:26 AM)virouse نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی من تشکر یادم رفت
ممنون من 6 تا گرفتم

مبارکه
ای وتی ادمین دلشاد من لغوش کرده بودم ولی کلی ازم شارژ کم کرد.ازم انتقام گرفت teeth
(27-08-2014، 02:12 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای وتی ادمین دلشاد من لغوش کرده بودم ولی کلی ازم شارژ کم کرد.ازم انتقام گرفت teeth

من تا حالا نشده ازم شارژ کم کنه حتی الان هم از دیروز یکی رو لغو نکردم چون حوصله لغو ندارمteeth
سلام ادمین جان
امروز اوضاع چطوره؟
اوا ادمین جون هرچی لغو رو میزنم میگه شما به اشتراک بسته در نیامده اید.ولی باز اس میزنه و پول کم میکنه.ای هوار .. ای داد.. ای بیداد .. ای فغان ..:'( بابا من فقط هزار تومن شارژ گرفتم به اندازه دوتومن شارژ ازم گرفته تاحالا :(
سلام
ی بار دیگه 1 رو به 84811 بفرست بعد LAGHV MLIGA رو به 8282 بفرست
تا لغو شه
کاربرای گرامی برای لغو فقط یک بار به 8282 پیام بدین خودش لغو میشه تا چند دقیقه بعدش
اگه هم کلی طول کشید و چیزی نیومد یکی دو ساعت دیگه پیام لغو رو بفرستین
توجه داشته باشین که وقتی میگه شما به اشتراک بسته فلان در نیامده اید یعنی لغو شده♥