موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عه انرژی منفی ساطع نکنین فاز مثبت باشین دهعععع :/
در صورتی که مطالب دروغ یا سرکاری بذارید انجمن ipتون بلوک میشه دسترسی به انجمن قطع
سلام،ادمین ؟این پیامو 2 بار ایرانسل واسم فرستاده ،هر دفعه هم 120تومن کم میکنه.نمیدونم چطور لغوش کنم لطفا کمکم کنید(دوست گرامی،کد 777 برای دریافت شارژ میباشد.کد ارسالی شما برای دریافت شارژ بعد از 777 اشتباه میباشد.)
آقای محمد دقیقا همین اس ام اس برای من و تمامی خط هایی که باهاشون شارژ رایگان گرفتم اومد :/
(11-08-2014، 10:31 AM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام،ادمین ؟این پیامو 2 بار ایرانسل واسم فرستاده ،هر دفعه هم 120تومن کم میکنه.نمیدونم چطور لغوش کنم لطفا کمکم کنید(دوست گرامی،کد 777 برای دریافت شارژ میباشد.کد ارسالی شما برای دریافت شارژ بعد از 777 اشتباه میباشد.)

سلام،چند بار به 8282 فرستادین؟؟؟
اگه چند بار فرستادین به تعداد پیامایی که فرستادین براتون میاد!
برا خودمم اومده

(11-08-2014، 11:04 AM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای محمد دقیقا همین اس ام اس برای من و تمامی خط هایی که باهاشون شارژ رایگان گرفتم اومد :/

دیروز سرشون شلوغ بوده نیومده براتون;)حالا امروز اومده
خودمم همینطور،حتی پیام لغوش هم امروز اومد
ایرانسل داره انتقام میگیره.یکی نیس بهش بگه آقا جان شارژنده ،اگه میدی دیگه چرا پس میگیری.
(11-08-2014، 11:21 AM)Mohammad72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل داره انتقام میگیره.یکی نیس بهش بگه آقا جان شارژنده ،اگه میدی دیگه چرا پس میگیری.

اگه میدونی ازت میبره میتونی نگیریteeth
منکه دیروز با 6تا سیمکارت 12هزارتومن گرفتم همه رو هم وارد کردم برا خط اصلیم،هیچی هم ازم کم نکرده تاحالا،،،،دیگه شمارو نمیدونم :S
دارم سعی میکنم سیستم پیامکی فعال کنم که کد ها به شمارهاتون پیام بشه البته هزینه داره پس اونای که میخوان برن اینجا واریز کنن البته اینم بگم ما نمیدونیم این کد ها هر روز میاد یا نه ولی اگه بیاد حتما براتون پیامک براتون ارسال میشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل هرچی شارژ میده همشون پس میگیره ازمون.همینجا هم کدها رو بذاری من راضیم ادمین جان!!!
برادر من هزار بار گفتم شارژی كه گرفتي دیگه كم نمیشه ناسلامتی كد شارژ رو بهت میده فقط كافیه مسابقه رو لغو كنی همین تا حالا هیچ شارژی از من كم نكرده