موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(12-08-2014، 05:18 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس کو شارژ من بدید دیگه اینم ساعت 5 teeth

خب اگه بود میذاریم براتونBlush

(12-08-2014، 05:21 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ نیومد

سلام،اگه بیاد هم به قول کورش صفحه اول هم همینجا اعلام میشه
میتونید کاربر ویژه بشید وقتی که شارژ اومد براتون SMS بیاد
تهران فکر کنم صفحاتی تبلیغاتی که باز میشن جزو کسب درآمد سایت محسوب میشه. به هر حال سایت باید یه درآمدی کسب کنه دیگه...
(12-08-2014، 06:11 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تهران فکر کنم صفحاتی تبلیغاتی که باز میشن جزو کسب درآمد سایت محسوب میشه. به هر حال سایت باید یه درآمدی کسب کنه دیگه...

افرین بختک جون دقیقا
باید یه طوری هزینه هاست دربیاد دیگهRolleyes
علی برای سایت پول در بیاد به تو هم چیزی میرسه؟
با هر بار باز شدن 10 تومن یا 12 تومن وارد حساب سایت میشه تا اونجایی ک من میدونم تا مبلغ ب 10 هزار تومن نرسه اجازه برداشت ندارن ... واقعا بدرد نخوره حالا امار بازدید روزانه مگه چن تاس ؟؟
(12-08-2014، 06:17 PM)M s نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی برای سایت پول در بیاد به تو هم چیزی میرسه؟

دیگه دیگه;)

Abolfazl88

ب جاي اين حرفا يكي بگه شارژ هست يا نه؟؟؟
یه لحظه صبر کنید ببینم بحث در مورد چیه عزیزان این جا که چت روم نیست حداقل در مورد بحث شارژ رایگان صحبت کنید بله تبلیغات پاپ اپ مربوط به هزینه ست باید ماهی تقریبا 120 هزار تومان پول هاست بپدازیم فکر کردید سایت رو هوا قرار گرفته : D یا کمیته امداد بهمون کمک میکنه ؟ پاپ اپ هم هر دو نفر 10 تومانه اگه مجبور نبودم هزار سال سیاه ازش استفاده نمیکردم والله
(12-08-2014، 06:27 PM)Abolfazl88 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ب جاي اين حرفا يكي بگه شارژ هست يا نه؟؟؟

اگه شارژ باشه خب میذاریم
;)[/quote]
بابا انقد اينجا چت نكنين.هي ايميل مياد ميگم شارژه بعد ميبينم يكي با چت روم اشتباه گرفته اينجارو