موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
manam movafegham
اقا یکی هم مارو تحویل بگیره سلام بعضیا که باماقهرن ولی من براش ۲تا جایزه اورده بودم ولی نمیدم بهش!!!خخخخخ Dodgy.gif
با منی سحر؟ جایزمو بده زود کار دارم Biggrin.gif
(05-09-2014، 07:14 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یکی هم مارو تحویل بگیره سلام بعضیا که باماقهرن ولی من براش ۲تا جایزه اورده بودم ولی نمیدم بهش!!!خخخخخ Dodgy.gif

سلام شما که چیزی نگفتی تا کسی جوابتو بده
(05-09-2014، 07:15 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با منی سحر؟ جایزمو بده زود کار دارم Biggrin.gif

Biggrin.gif سحراست نه سحر نه فکر کنم صحراست Biggrin.gif
دلمون برای بعضیا تنگ شده بادست نشون نمیدم کیه باچشم اشاره میکنم خودتون بفهمید ولی اون بعضیا مارو نمیبینن بهشون بیشترخوش میگذره Dodgy.gif
(05-09-2014، 07:42 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دلمون برای بعضیا تنگ شده بادست نشون نمیدم کیه باچشم اشاره میکنم خودتون بفهمید ولی اون بعضیا مارو نمیبینن بهشون بیشترخوش میگذره Dodgy.gif

Huh.gif Huh.gif
Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif Undecided.gif
اقا من 2روزه 200 شارژ دارم.چرا ایرانسل شارژ نمیده؟چقد خسیس شده ایششش teeth
(05-09-2014، 08:33 PM)mahta.atish نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا من 2روزه 200 شارژ دارم.چرا ایرانسل شارژ نمیده؟چقد خسیس شده ایششش teeth

Biggrin.gif Biggrin.gif