موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-08-2014، 08:45 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا قسمتی ک نوشته بود اولین ارسال و اخرین ارسال دیگ نیست ؟؟؟

درستش میکنم AngelAngel
خداکنه امروز شارژ باشه ... ادمین منتظریم
(16-08-2014، 02:50 PM)irir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خداکنه امروز شارژ باشه ... ادمین منتظریم

ایشالله
(15-08-2014، 08:45 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا قسمتی ک نوشته بود اولین ارسال و اخرین ارسال دیگ نیست ؟؟؟

الن درست شده ؟Angel
ازشارژخبری نیس آیا?
(16-08-2014، 05:54 PM)Ramsa.hossein نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ازشارژخبری نیس آیا?

خیرExclamation:-/
آقای Ali.m
وظیفه ی شما به عنوان مدیر این بخش چیه؟
هفته قبل که من دو کد مسابقه رو پیدا کردم گفتید دوستان من بهم کد ها اعلام کردند
حالا اون دوستاتون کد رو بهت نمیگن؟
بعد من گفتم احتمال داره تا فلان تاریخ شارژ نباشه شما،گفتین امکان نداره و اگه یه باره دیگه بگم ip بنده مسدود میشن و...
یه روز به حرف من میرسید
ولی خدا کنه شارژ رایگان رو سریعتر قرار بدن اسپانسر های ایرانسل
دعوا نکنین عزیزانم!!

Abolfazl88

سلام
من فكر كنم تا ٢٠ شهريور ديگه هيچ شارژي نباشه

البته اين نظر منه.!
(16-08-2014، 06:31 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای Ali.m
وظیفه ی شما به عنوان مدیر این بخش چیه؟
هفته قبل که من دو کد مسابقه رو پیدا کردم گفتید دوستان من بهم کد ها اعلام کردند
حالا اون دوستاتون کد رو بهت نمیگن؟
بعد من گفتم احتمال داره تا فلان تاریخ شارژ نباشه شما،گفتین امکان نداره و اگه یه باره دیگه بگم ip بنده مسدود میشن و...
یه روز به حرف من میرسید
ولی خدا کنه شارژ رایگان رو سریعتر قرار بدن اسپانسر های ایرانسل

سر چیز های بیخود نه خودتون رو ناراحت کنید نه اعصاب منو ... همینجووریش اعصاب نداریم AngelAngel
به شما هم پیام دادم مدیر هر بخش میخوای بشی فقط کافیه چند مطلب بذاری تا ببینم اطلاعاتت چقدره بعد مدیر میشی