موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اه پسر یکی از خط هام چن سال پیش گم شد دیگه پیشو نگرفتم فک کنم واگذارش کردن نامردا.........

(27-08-2014، 10:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2014، 10:23 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بذا چن تا خط دیگه جور کنم از دفه های بعد میخوام رکورد بزنم تا 50ت میخوام ارتقا بدم teeth teeth teeth

teethنصفشو به عنوان مالیات ارسال کن برای بنده

نه دیگه جناب ایرانول خودش مالیات میگیره واسه هر کد teeth

حالا من نصف اینارو از دیشب تا الان دادم عیالم وگرنه بیشتر داشتم دیگه چیکارکنیم زندگی عاشقونه رو عدالت میچرخه باید هوای عشقمونم داشته باشیم teeth ایرانول خودش میدونه ایرانی جماعت عیال بارن باید هواشونو داشت teeth
(27-08-2014، 10:27 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اه پسر یکی از خط هام چن سال پیش گم شد دیگه پیشو نگرفتم فک کنم واگذارش کردن نامردا.........

(27-08-2014، 10:27 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-08-2014، 10:23 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بذا چن تا خط دیگه جور کنم از دفه های بعد میخوام رکورد بزنم تا 50ت میخوام ارتقا بدم teeth teeth teeth

teethنصفشو به عنوان مالیات ارسال کن برای بنده

نه دیگه جناب ایرانول خودش مالیات میگیره واسه هر کد teeth

حالا من نصف اینارو از دیشب تا الان دادم عیالم وگرنه بیشتر داشتم دیگه چیکارکنیم زندگی عاشقونه رو عدالت میچرخه باید هوای عشقمونم داشته باشیم teeth ایرانول خودش میدونه ایرانی جماعت عیال بارن باید هواشونو داشت teeth

teethteeth
ادمین جان چرا لغواش تایید نمیشه :(
دیشبی ها هم تایید نشد برام :(
اگه نشد باز بفرست بهش که مسجش بیاد وگرنه هر روز اون ش که زدی رو از حلقوممون میکشه teeth
بله یه دفعه اینجوری شد یه هو دیدم هیچی شارژ ندارم :)
بالای 100 بار زدم همشو ..
تایید نمیکنه فقط یکی از دیشبی ها رو الان گفت عضو نیستی ,ولی تایید نداده بود.
یه بار خطت رو خاموش روشن کن باز تستش کن تا دیر نشده :)
اکی :)
اکی نه باشه ......من ضد زبان بیگانه ام عربی رو که خیلی دشمنم باهاش :|
بااااااشههه :)
سپاس بانوی ایرانی teeth