موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
واسه من سه بار از 8282 پيام اومده و هر بار 120 تومان كم كرده در صورتى كه من ديروز هر دو بسته رو لغو كرده بودم حالا من بايد اينو چطور لغو كنم؟؟؟
(11-08-2014، 02:55 PM)v.n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من سه بار از 8282 پيام اومده و هر بار 120 تومان كم كرده در صورتى كه من ديروز هر دو بسته رو لغو كرده بودم حالا من بايد اينو چطور لغو كنم؟؟؟

ببینین دیروز چون چند بار برای 8282 پیام فرستادین تا کدشارژ رو براتون بفرسته و دیروز به دلیل اینکه یکم شلوغ بوده ایرانسل،دیگه امروز پیاماش اومدن براتون
اگه هم فکر میکنین زیاد از شارژتون میبره میتونین نگیرین اجباری نیست که♥
اتفاقأ ديروز جواب لغو بسته اومده بود و 120 تومان هم كم كرده بود پس چرا امروز اين اتفاق افتاده!!؟
(11-08-2014، 03:08 PM)v.n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اتفاقأ ديروز جواب لغو بسته اومده بود و 120 تومان هم كم كرده بود پس چرا امروز اين اتفاق افتاده!!؟

قبل اینکه کد شارژ رو براتون بفرسته چند بار به 8282 پیام دادین؟؟؟؟
براى هر بسته يك بار درخواست دادم
ایرانسل 2تومن بهتون شارژ داده حالا میگیم مثلا(مثلا)500ازتون برده
اگه با 1500ناراحتین میتونین نگیرین;)☺♥

(11-08-2014، 03:20 PM)v.n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
براى هر بسته يك بار درخواست دادم

ایرانسل 2تومن بهتون شارژ داده حالا میگیم مثلا(مثلا)500ازتون برده
اگه با 1500ناراحتین میتونین نگیرینWink☺♥
نه داداش ناراحت نيستم اما تعجب من از اينه كه ايرانسل دست همه رو از پشت بسته

خدا كنه كه ديگه پيام نياد
شارژ امروز(20)مرداد وجود نداره؟؟
(11-08-2014، 03:23 PM)v.n نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه داداش ناراحت نيستم اما تعجب من از اينه كه ايرانسل دست همه رو از پشت بسته

خدا كنه كه ديگه پيام نياد

حالا ممکنه چون دیروز اشغال بودن امروز فرستادن،دیگه فک نکنم بیاد اگه اومد هم ...نمیدونمRolleyes

(11-08-2014، 03:26 PM)ehsan6168 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ امروز(20)مرداد وجود نداره؟؟

معلوم نیست داداش
اگه بود اعلام میشه;)
گاهی وقتها لغو که میزنید فرداش باز هم اس می یاد برای اینکه شاید ما دوبار کد رو زدیم و یا ایرانسل گیر داده باز هم برات اس بده این هم کار همیشه ی ایرانسل میباشد که اس میده .
ادمین دست درد نکنه برای هر دو شارژ [ همراه اول و ایرنسل ]
من که راضیم...