موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
ادمین میخوام عضو ویژه بشم موقع ورود به اون صفحه ای که دادین ارور میده میگه "خطا: شناسه معتبر نیست " !
در صورتی که یوزر و پسوردمو درست میزنم
(27-08-2014، 07:39 PM)مفت خور 0__+ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسم به این قشنگی مگه چشه ؟ زبون

AngelAngel چه میدونم یه دفعه شاید رفتی زیر تیغ تیم نظارتی
دوستان فدای همتون نوش جونتون
اما از چند نفر گلایه دارم
که تو فیسبوک اطلاع رسانی میکنند اما به اسم خودشون میزنند
من نمیگم اطلاع رسانی نکنند منبع(forum.dailymobile.if( رو بگن
اینجا هم هیچ تشکری نمیکنند
اگه این روند ادامه داشته خودم میرم تو پیجشون و آدرس اینجا رو بهشون ميگم
اسم این سه نفر رو هم فعلا اینجا نمیگم
ولی دو تا مرد یکیش خانومه
منم جایی دیدم ولی منبع زده بودن .
(27-08-2014، 07:40 PM)irir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین میخوام عضو ویژه بشم موقع ورود به اون صفحه ای که دادین ارور میده میگه "خطا: شناسه معتبر نیست " !
در صورتی که یوزر و پسوردمو درست میزنم

از اینجا مبلغ 4 هزار تومان واریز کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
( باید تو سایت و انجمن جداگانه ثبت نام کنی که این لازم نیست همون جا واریز کن کد پیگیری رو برام پیام خصوصی کن)
(27-08-2014، 07:41 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان فدای همتون نوش جونتون
اما از چند نفر گلایه دارم
که تو فیسبوک اطلاع رسانی میکنند اما به اسم خودشون میزنند
من نمیگم اطلاع رسانی نکنند منبع(forum.dailymobile.if( رو بگن
اینجا هم هیچ تشکری نمیکنند
اگه این روند ادامه داشته خودم میرم تو پیجشون و آدرس اینجا رو بهشون ميگم
اسم این سه نفر رو هم فعلا اینجا نمیگم
ولی دو تا مرد یکیش خانومه

اره فکر کنم منم اون خانم رو میشناسم تازه هم زبون هم هست teeth خیانتکار لینک سایت رو بذارید دیگه چیه ناسلامتی رتبه 1270 کشوریمBlushBlushHeartHeart

Abolfazl00

دمتون گرم تلافی دیروزو درآوردم
ادمین
آقا پویا
آقا علی مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرـــــــــــــــــــــــــــــــــــم
والله من تعجب میکنم چرا کسی عضو ویژه نمیشه که کدها براشون با پیام ارسال بشه 4 هزار تومان چیه واسه یه ماه اگه شارژ بیاد هر روز 4 هزارکاسبی می کنید شماره اختصاصی موبایل روز دریافت و ارسال اس ام اس ۵۰۰۰۲۰۱۰۰۸۰۰۹۹
من فقط یکیشو گرفتم:(
(27-08-2014، 07:50 PM)faeze نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من فقط یکیشو گرفتم:(

دوباره بزن همین الان خودم هر 3 رو گرفتم