موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.

albert

سلام دوستان ببخشید سوالامو اینجا مطرح میکنم

میخواستم بدونم کسی ار دوستان هست که از بسته اینترنتی 1 روزه ایرانسل استفاده کرده باشه ؟؟؟

درسته نوشته یک روزه ولی اگ حجم باقی بمونه اینترنت تموم میشه بعد از یک روز یا نه ممکنه تا یک ماه بشه استفاده کرد؟؟

ممنون میشم اگ کسی میدونه بگه
آدمین اگه my bb
پر هزینه است چرا نمیری سمت وپکا؟
(30-08-2014، 11:29 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بدونم کسی ار دوستان هست که از بسته اینترنتی 1 روزه ایرانسل استفاده کرده باشه ؟؟؟

درسته نوشته یک روزه ولی اگ حجم باقی بمونه اینترنت تموم میشه بعد از یک روز یا نه ممکنه تا یک ماه بشه استفاده کرد؟؟

سلام من قدیما استفاده میکردم اولاش مثلا یه بسته یه روز میگرفتم که نمیدونم فکر کنم 150 مگابایت بود بعد یه بسته ی هفته ای میگرفتم که با هم قاطی میشدن و هر دو یه هفته کار میکردن ولی بعد از چند مدت دیگه اینجوری نبود و بسته فقط یه روز کار میکرد
(30-08-2014، 11:29 AM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدمین اگه my bb
پر هزینه است چرا نمیری سمت وپکا؟

سلام خود مای بی بی که پر هزینه نیست الان فقط مونده یه قالب براش بخرم بیشتر خرجش مال هاست و سروره که مثلا هر چی آمار بالاتر باشه پول بیشتری باید بدم
(30-08-2014، 11:29 AM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوست عزیز
نه دیگه ربطی به حجم نداره سر تاریخش چه حجم داشته باشی چه نداشتی باشی تموم میشه
البرت بسته یک روزه تا ۳ روز وقت داری استفاده کنی
اره من.150مگابایته...دوروزه هست...
بعد دوروز استفاده نکنی صفرمیشه اعتبار اینترنتت
امروزم خبری نیست از شارژ؟
ماشارژمیخوایم یالا دلی شارژمیخوایم :!
شارژ امروز ارسال عدد 2 به 84824