موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(10-08-2014، 10:13 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آره بارانی همون من درست وارد کردم اما دوساعته منتظرم جواب نداده حرص منو درآورده
دیدی علی من نبودم شارژ اومد :دی

سلام یعنی هر دو پیام رو فرستادی ولی جوابی برات نیومده ؟
نه ادمین تا الآن جوابی نیومد منم دوباره فرستادم گفت مهلتش تموم شده :|
دو تومن فقط تونستم بگیرم از ۴ تا خط موجود تو خونه :/
(10-08-2014، 11:06 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخی چ بد
حداقل لغوشون کن شارژ که نگرفتی از شارژت هم نره
(10-08-2014، 11:06 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو مثلا وقتی 2 رو فرستادی 84826 بعد یه 30ثانیه منتظر باش اگه پیام اود یا نیومد پیام دوم مثلا ks777 و بفرست 8282 :)
ادمین جون ببخشید تو اف بی لایک نمیکنم. قاطی کرده اونجا.اما همچنان قدردان زحمات شما هستیم
آها...حالا این دفعه که گذشت ان شاالله دفعه ی دیگه :)
سلام، امروز شارژ ایرانسل نیست رفت تا روز 4 دیگه یعنی 4 سال دیگه.
(10-08-2014، 11:28 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جون ببخشید تو اف بی لایک نمیکنم. قاطی کرده اونجا.اما همچنان قدردان زحمات شما هستیم

مرسیHeart
(11-08-2014، 08:15 AM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، امروز شارژ ایرانسل نیست رفت تا روز 4 دیگه یعنی 4 سال دیگه.

Dodgyمنبع خبر کجاست
منبع نداره ،الکی میگه،به طعنه