موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کی ده تا سیم کارت داره به قرض من بده؟ادمین تو هم که ترکوندی مارو با شوخ بودنت ایول مدیر به شوخی تو ندیدم(خودمم مدیرم) البته چتروم
ادمین جونم مرسی من دیشب نت نداشتم تشکر کنم:-*
ادمین دلشاد .بخدا من خیلی دنبال دکمه تشکر گشتم ولی پیداش نکردم لامصب.
(07-08-2014، 08:05 AM)Behnam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کی ده تا سیم کارت داره به قرض من بده؟ادمین تو هم که ترکوندی مارو با شوخ بودنت ایول مدیر به شوخی تو ندیدم(خودمم مدیرم) البته چتروم

teethBlush من یه سیم اضافه دارم نمیدم BlushHeartشوخی دوست میدارمزبونAngel خوشبختم دادا بهنام
(07-08-2014، 10:29 AM)maryam2240 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین دلشاد .بخدا من خیلی دنبال دکمه تشکر گشتم ولی پیداش نکردم لامصب.

همون درست زیر پستا هستش جیگر زبون
(07-08-2014، 08:59 AM)sahar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین جونم مرسی من دیشب نت نداشتم تشکر کنم:-*

خواهشBlush
(07-08-2014، 12:58 AM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم دلشاد جان
کسایی که وقتی به 8282پیام میدن میگه شما قبلا بسته رو فعال کردید،اول لغو کنید دوباره کد رو به 8282بفرستین

باوا اینقد ادمینمون داره زحمت میکشه اون کلید تشکر رو هم براش بزنید
از این به بعد هر پستی ادمین گذاشت همه کلید تشکر رو میزنید...اووووکـــــی؟؟؟؟؟؟؟؟

قابلی نداشت بله میتونید از کلید تشکر یا دادن اعتبار استفاده کنید اگه براتون نمایش داده نمیشه از پایین صفحه نمیش نسخه ی کامل رو کلیک کنیدAngel
(07-08-2014، 01:33 AM)shoeib نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای بابا باز امروز دیر خبر دادین ب من نرسید .... میگین از ساعت 5 تا 7 ساعت 8.30 میزارین ...ب هر حال مرسی ...
جواب ادمین : دوست عزیز هر موقع شارژ بدن ما هم کد رو براتون میزاریم !!!!

داداش گلم اگه میخوای برات پیامک کنم باید عضو ویژه باشی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-08-2014، 03:54 AM)ali71020 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اگه میشه برای ما هم جمیل کنید مرسی.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Abolfazl88

سلام ادمين
خسته نباشي ك اين همه زحمت ميكشي
ببخشيد من زياد اينجا نيستم چون نت ندارم زياد نميتونم بيام
به هرحال اميدوارم هر جا كه هستي سلامت و سرزنده و شاداب باشي