موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(30-08-2014، 07:53 PM)mari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسییییییییییییییی .از خط فقط یبار میشه شارج گرفت؟ ادمین چرا اسم من اون بالا نبود؟:(

بله فقط یه بار - کدوم بالا ؟
اگه مشکلشون ایمیله که من مطمعنم بیشترشون ایمیل دارن
حاظرم نحوه ساخت ایمیل با گوشی رو براشون اموزش بدم
اقا پویا گیر دادیا teeth
(30-08-2014، 07:53 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صحرا کسی حسود نیست
ادمین خوب یه کاری کن که موقع ثبت نام ایمیل نخواد

نه دیگه اعتبار یه سایت به ایمل های ثبت و تایید شده ست ایجوری احساس بدی نسبت به سایت پیدا میکنم
(30-08-2014، 07:56 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مشکلشون ایمیله که من مطمعنم بیشترشون ایمیل دارن
حاظرم نحوه ساخت ایمیل با گوشی رو براشون اموزش بدم

چی بگم والله teeth
اما برای اینکه کد رو فقط اعضا ببین فقط کافیه اون رو به لینک تبدیل کنی دیگه غیر اعضا نمیتونن ببینن
درود من اموزش ساخت ایمیل یاهو رو دارم فیلمشو میگم
خودم ساختم هرکی خواست لینک مستقیم بدم تو سایت خودم آپ کردمش :)
(30-08-2014، 07:58 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی اینجا آپ کنی بهترهhttp://up.dailymobile.ir/ بعد لینکو بذار انجمن بقیه استفاده کنن
مشکل من فقط با یه نفره بهار سیفی
با ۱۰۷ نفر دیگه مشکلی ندارم teeth

ادمین چجوری لینک بدم مگه میشه‎ ;)?‎
(30-08-2014، 08:02 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشکل من فقط با یه نفره بهار سیفی
با ۱۰۷ نفر دیگه مشکلی ندارم teeth

بیخیالش ارژش نداره خودتو نارحت کنی به خاطر یه نفرHeartHeart
(30-08-2014، 08:01 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(30-08-2014، 07:58 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی اینجا آپ کنی بهترهhttp://up.dailymobile.ir/ بعد لینکو بذار انجمن بقیه استفاده کنن

داداش حجمش 7مگ ایناس....سرعتم یکم پایینه نمیشه لینک مستقیم خودم باشه؟میدونم بحث تبلیغات ایناس میخوای خودت دانلود کن بعد آپ کن با منبع teeth