موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آدمین یکی از همونا پسر خیلی خوبيه من که ازش راضيم قصدش فقط اطلاع رسانی هست خیلی گله من با اون خانم مشکل دارم آدمین چند تا پیج هست خیلی زبون داره من حتی اسم کاربریش در اینجا و فیسبوک رو ميدونم
کد ها رو تو پیجشون میزاره کلی کلاس میزاره

آدمین یکی از همونا پسر خیلی خوبيه من که ازش راضيم قصدش فقط اطلاع رسانی هست خیلی گله من با اون خانم مشکل دارم آدمین چند تا پیج هست خیلی زبون داره من حتی اسم کاربریش در اینجا و فیسبوک رو ميدونم

فکر کنم من از همه بیشتر گرفتم 27 تا گرفتم
من امدم ور دلتون خوبید؟
خدایش همه از دم بیکارم :-D

ایرانسل کولاک میکنه ها
وای من 6 تا گرفتم. شما ها چرا انقد زیاد گرفتین???
من با دیروز 30تومن گرفتم خخخخخخخخخ teeth

من فردا یه چن تا خط ثبت نام میکنم یا یکی میگیرم یه هدیه هم براش بیاد ش بیشتر بگیرم فعلا با 4تا خط درو میکنم teeth
(27-08-2014، 09:19 PM)Behnam3 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من امدم ور دلتون خوبید؟

خوش اومدین
(27-08-2014، 09:54 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای من 6 تا گرفتم. شما ها چرا انقد زیاد گرفتین???

منم6
(27-08-2014، 09:10 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برام پیام خصوصی کن
بذا چن تا خط دیگه جور کنم از دفه های بعد میخوام رکورد بزنم تا 50ت میخوام ارتقا بدم teeth teeth teeth
(27-08-2014، 10:23 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بذا چن تا خط دیگه جور کنم از دفه های بعد میخوام رکورد بزنم تا 50ت میخوام ارتقا بدم teeth teeth teeth

teethنصفشو به عنوان مالیات ارسال کن برای بنده