موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-09-2014، 03:43 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوصفحه پیش رو نگاه کن..ببین واسه اینکه من کاربر فعالم چجور حسودی کردن...کلا همه پرسپولیسیا این مدلین...واسم مهم نیس.واسه اینکه کاربر فعال شم نیومدم انجمن..که بخوام واسه این موضوع حرف بخورن

تو نباید زود عصبانی بشی Biggrin.gif
(21-09-2014، 08:57 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 12:24 AM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا واسه من کدنیومد؟

احتمالا حواسم نبوده ولی اسمتون رو نوشتم شما شماره 43 بودی

باشه اشکال نداره.سری بعد یادت نره ها.
وای استرررررس دارم
ساعت 6 نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته میاد.
منم استرس کد دارم..حتما توام رشته ات حسابداریه مریم?? خداوکیلی اینهمه حسابداری چیه??
(21-09-2014، 03:43 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:21 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:19 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چتونه همتون از حسودی ریختین رو من بیچاره؟مقام و منزلت و حقوقی که به من میدن واسه خودتون...واقعا مثل بچه 5ساله ها رفتار میکنید

ادمین جان لطف کن اسم منو از کاربر فعالی دربیار....یه طوری رفتار میکنید انگار الان دارن ماهی یه میلیون بهم میدن...فقط اسنم آبی شده...واقعا متاسفم براتون

سلام مگه چی شده ؟

دوصفحه پیش رو نگاه کن..ببین واسه اینکه من کاربر فعالم چجور حسودی کردن...کلا همه پرسپولیسیا این مدلین...واسم مهم نیس.واسه اینکه کاربر فعال شم نیومدم انجمن..که بخوام واسه این موضوع حرف بخورن

شمامواظب حرف زدنت راجع به پرسپولیسی هاباش.یعنی چی بخدا..هرچی میشه بحث پرسپولیسیومیکشین وسط.حسودی به چی؟؟مگه نفر1کنکورسراسری شدی.یکی بهت بی احترامی میکنه همه روباهم جمع نبندومواظب حرف زدنت باش
آقا کوروش اومد همگی صلوات بفرستند و بحث رو تموم کنن وگرنه خودشون میدونن و من  Biggrin.gif
(21-09-2014، 05:42 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:37 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:21 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 03:19 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چتونه همتون از حسودی ریختین رو من بیچاره؟مقام و منزلت و حقوقی که به من میدن واسه خودتون...واقعا مثل بچه 5ساله ها رفتار میکنید

ادمین جان لطف کن اسم منو از کاربر فعالی دربیار....یه طوری رفتار میکنید انگار الان دارن ماهی یه میلیون بهم میدن...فقط اسنم آبی شده...واقعا متاسفم براتون

سلام مگه چی شده ؟

شمامواظب حرف زدنت راجع به پرسپولیسی هاباش.یعنی چی بخدا..هرچی میشه بحث پرسپولیسیومیکشین وسط.حسودی به چی؟؟مگه نفر1کنکورسراسری شدی.یکی بهت بی احترامی میکنه همه روباهم جمع نبندومواظب حرف زدنت باش

آقای محترم من کاری به پرسپولیس ندارم...شمایین که پرسپولیس واستون از همه چیز مهمتره..من خیلی دخترساکتیم..اما اجازه نمیدم کسی به خودش اجازه بده بهم بی احترامی کنه..اونم واسه اینکه استقلالیمو کاربرفعال
خیلی ببخشید ولی تو تایپک ... اینجا چه ربطی ب کارشناسی و پرسپولیس داره ؟ برید خصوصی هر جور پیامی ک میخاین بهم بدین ...
با عرض پوزش ادمین جان ولی یه اخطار بدی بد نیس
(21-09-2014، 04:19 PM)Maryam 1372 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای استرررررس دارم
ساعت 6 نتیجه کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته میاد.

ایشاالله قبول بشی♥♥
Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif