موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-09-2014، 08:39 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 08:32 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 08:30 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 08:28 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 08:26 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این عکسه که زدی...نوشته وقت رفتنه Angry.gif  واقعا وقت رفتنه..منم باید برم دانشگاه Sad.gif
اینو یه جا دیگه هم زدم گفتم اینجاهم بزنم که ست شه  Biggrin.gif  دانشگاه که مهم نیس میری میای دیگه ولی خدمت رفتنت معلومه برگشتنت با خداس مخصوصا اگه بیفتی سمت داییش(داعش) Biggrin.gif

خب دانشگاه منم نزدیک داعشه Biggrin.gif  خرمشهر...میتونم واسه داعش دست تکون بدم

والله الکی داعشو گنده کردن من خودم یه تنه 100تاشونو حریفم همچین سرشونو می برم حال کنید کلیپشم میذارم تو رسانه ها  Biggrin.gif

کمک خواستی یه سوت بزن منم بیام موهاشونو بکشم Biggrin.gif

Tongue.gif نه خواهرم دستاتو به موهای کثیفشون نزن یه عمود اهنی بردار یا یه سطل اسید بریز روشون
آغا شارژ نیست اگه نیست ما بریم به کارامون برسیم مثلا قرار بود امروز شارژ بده Angry.gif
نیست دیگه
بچه ها ببینید این سایت براتو باز میشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 09:05 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ببینید این سایت براتو باز میشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه باز نمیشه
بله باز میشه.. حالا بریم توش عضو شیم?? Biggrin.gif
(23-09-2014، 09:16 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله باز میشه.. حالا بریم توش عضو شیم?? Biggrin.gif

Biggrin.gif  اره اونجا رو هم خودم ساختم ولی برا من باز نمیشه
البته زبانش انگلیسیه باید فارسیش کنم ولی کار باهاش راحته
چه باحال شبکه اجتماعی موبایل روز
Biggrin.gif  فارسی کردنش هم تموم شد حالا برید ثبت نام کنید بیای نظر بدید
این آیدیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.