موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
آره به نظر من اینجوری بهتره ولی بعضی ها بازم ناراضی هستن
(06-09-2014، 12:54 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-09-2014، 11:58 AM)saket نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز پیش بینی مسابقات نیست؟
از این به بعد شارژ خود را ارزان تر بخرید
با ارسال عدد 5 به 84888

*

تیم فوتبال «آرسنال»، تا فصل 14-2013، چند دوره قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است؟

1. 16 دوره

2. 13 دوره

عدد گزینه مورد نظرت رو در پاسخ ارسال کن

*

لغو:LAGHV

پشتیبانی:02188840071

‏[‏ مسابقه ی امروز ]

جوابش که میشه 13 دوره ولی فکر نکنم شارژ بده این سوالای روزانشون هست Biggrin.gif
بچه ها این مسابقه  فک نکنم شارژ بده... بازیهایی رو که میگه نتیجه رو پیش بینی کنید اونا شارژ میده...
سلام عایا اینجا ف.ی.ل شده ؟؟؟؟من الان با پروک .س .ی اومدم Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
(06-09-2014، 04:19 PM)shoeib نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام عایا اینجا ف.ی.ل شده ؟؟؟؟من الان با پروک .س .ی اومدم Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif

نه اینجا همه چیزش طبق قوانین سایت ساماندهی هستش همچین چیزی نیست
الان من بدون پ.ر.و... ن با پی سی میتونم بیام ن با گوشیم ...راه حلی چیزی ؟؟؟!
(06-09-2014، 04:56 PM)shoeib نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان من بدون پ.ر.و... ن با پی سی میتونم بیام ن با گوشیم ...راه حلی چیزی ؟؟؟!

بررسی میكنم فكر كنم به دلیل مصرف بیش از حد سی پيو و رم برای بعضی كاربرا اینجوری شده
(06-09-2014، 03:49 PM)fireboy8 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-09-2014، 12:54 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-09-2014، 11:58 AM)saket نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها امروز پیش بینی مسابقات نیست؟
از این به بعد شارژ خود را ارزان تر بخرید
با ارسال عدد 5 به 84888

*

تیم فوتبال «آرسنال»، تا فصل 14-2013، چند دوره قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است؟

1. 16 دوره

2. 13 دوره

عدد گزینه مورد نظرت رو در پاسخ ارسال کن

*

لغو:LAGHV

پشتیبانی:02188840071

‏[‏ مسابقه ی امروز ]

جوابش که میشه 13 دوره ولی فکر نکنم شارژ بده این سوالای روزانشون هست Biggrin.gif

‏جواب دادن به سوالات روزانه امتیاز جمع میکنی هر وقتی امتیازات به هزار رسید شارژ هراری دریافت میکنی
ادمین؛؛کد هارو صفحه اول میزاری؟
ادمین سایت رو تغییرش بده این چیه