موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
حلا شد Exclamation.gif
چی حالا شد؟که بچه ها میگفتن امروز ش نیست؟تعجب کردی ساکتن  Biggrin.gif
ن با چی میگی.....
منظورم لگوی انجمن بود Lightbulb.gif
سلام یه پیامک برام از طرف ایرانسل اومد گفت Gztop 12 رو به 8282بفرس
این به شارژ ربطی داره؟!!؟!!
فکر نکنم Lightbulb.gif
(12-09-2014، 07:26 PM)mohamad70 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یه پیامک برام از طرف ایرانسل اومد گفت Gztop 12 رو به 8282بفرس
این به شارژ ربطی داره؟!!؟!!

فکر نکنم Lightbulb.gif
تا من اينجا هستم خبري از شارژ نيست فردا احتمالا شب نتونم بيام ميبيني 7-8 تا كد شارژ مياد Biggrin.gif گير من نخواهد آمد
(12-09-2014، 07:45 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا من اينجا هستم خبري از شارژ نيست فردا احتمالا شب نتونم بيام  ميبيني 7-8 تا كد شارژ مياد  Biggrin.gif  گير من نخواهد آمد

Biggrin.gif  بد قدم Tongue.gif
(12-09-2014، 07:45 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا من اينجا هستم خبري از شارژ نيست فردا احتمالا شب نتونم بيام  ميبيني 7-8 تا كد شارژ مياد  Biggrin.gif  گير من نخواهد آمد

شوم  Biggrin.gif

نیتت رو پاک و الهی کن... ای بابا  Sad.gif