موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
گروه واسه شارژ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  Tongue.gif
(24-09-2014، 09:35 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 09:25 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 08:49 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 08:36 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی من الان تست کردم برای ثبت نام و ورود هیچ مشکلی نداره فرم ثبت نام رو کامل پر کنید بعد ایمیل براتون میاد اگه نیومد بخش از این کلمه استفاده نکنید در غیر این صورت محروم میشوید نامه رو هم ببینید حتما ایمیل براتون میاد 6 بار تست کردم و هر بار ایمیل اومد 1*
این ادرس پیجمون

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم ایدی خودم

بلافاصله بعد از فالو کردن اد میشه و میتونید با طرف مقابل چت کنید.

ادمین این پیغام واسه من میزنه..

Please fill in all registration details.

اگه مراحل فرم رو کامل پر کنید همچین چیزی نمیشه به ترتیب
اسم خودتون
اسم کاربری
رمز
ایمیل
تعیین جنیسیت
حالا کد رو وارد کنید و روی sign up کلیک کنید بعد ایمیل تایید براتون میاد - بعد هم از پایین میتونید وارد بشید
ایمیل یا نام کاربر
بعد هم رمز
واسه من یه چیز دیگه باز میشه
چطور عکسش بفرستم؟

از اون خارج شدم صفحه ثبت نام اومد ولی همه گزینه هاش پر میکنم باز همون خطا میزنه Dodgy.gif
سلام هم با pc تست شد هم با اندروید (کروم+اوپرا) ولی ثبت نام نمیشه

تمام قسمتهایی ک گفته هم پر بود.

Huh.gifExclamation.gif
من که هر کار کردم نشد دیگه بیخیال شدم Dodgy.gif
(24-09-2014، 09:35 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 09:25 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 08:49 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 08:36 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ولی من الان تست کردم برای ثبت نام و ورود هیچ مشکلی نداره فرم ثبت نام رو کامل پر کنید بعد ایمیل براتون میاد اگه نیومد بخش از این کلمه استفاده نکنید در غیر این صورت محروم میشوید نامه رو هم ببینید حتما ایمیل براتون میاد 6 بار تست کردم و هر بار ایمیل اومد 1*
این ادرس پیجمون

اینم ایدی خودم

بلافاصله بعد از فالو کردن اد میشه و میتونید با طرف مقابل چت کنید.

ادمین این پیغام واسه من میزنه..

اگه مراحل فرم رو کامل پر کنید همچین چیزی نمیشه به ترتیب
اسم خودتون
اسم کاربری
رمز
ایمیل
تعیین جنیسیت
حالا کد رو وارد کنید و روی sign up کلیک کنید بعد ایمیل تایید براتون میاد - بعد هم از پایین میتونید وارد بشید
ایمیل یا نام کاربر
بعد هم رمز
واسه من یه چیز دیگه باز میشه
چطور عکسش بفرستم؟
تو که عضوی / اینجا اپلودش کن لینکشو بفرست
نحوه ی کار کردن باهاش سخته Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستان عزیز شما یه قسمت رو پر نمیکنید لطفا هنگام ثبت نام دقت کنید
(24-09-2014، 09:51 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نحوه ی کار کردن باهاش سخته Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

خیلی هم راحته
(24-09-2014، 09:54 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز شما یه قسمت رو پر نمیکنید لطفا هنگام ثبت نام دقت کنید

بخدا همش پر می کنیم  Dodgy.gif
من رفتم
دیگه با گوشی میام
فعلا دوستانAngel.gif