موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
راستی ادمین چطور این ستاره های زیر اسمم زیاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
الان شده  3 تا ستاره
(24-09-2014، 09:58 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی ادمین چطور این ستاره های زیر اسمم زیاد میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
الان شده  3 تا ستاره

بر اساس فعالیت و اینا
درست شد ولی با ای یاهو ایراد داشت ولی جیمیل ن ثبت نام شد راحت
(24-09-2014، 10:02 PM)rza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال من با جیمیلم نمیشه...همه رو هم وارد میکنم اما نشد...بیخیالش شدم Sad.gif
(24-09-2014، 10:17 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 10:02 PM)rza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مال من با جیمیلم نمیشه...همه رو هم وارد میکنم اما نشد...بیخیالش شدم Sad.gif

اخه دختر خوب تو قبلا ثبت نام کردی ولی ایمیلتو تایید نکردی وارد ایمیلت شو بخش از این کلمه استفاده نکنید در غیر این صورت محروم میشوید نامه رو هم ببین حتما ایمیل برات اومده تایید کن و وارد سایت شو رمزت 123456بعد که وارد شدی تغییر بده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ادمین جان
(24-09-2014، 11:53 PM)نگار نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی ادمین جان

خواهش
شد.شد...مرسیتم ادمین... Biggrin.gif
(25-09-2014، 01:31 AM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شد.شد...مرسیتم ادمین... Biggrin.gif

Tongue.gif