موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(09-09-2014، 09:09 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژو گرفتید ولی من راضی نیستم چون به اسم خودتون گزاشتید!

به اسم کی گذاشتن؟؟؟
(09-09-2014، 09:09 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای بابا خودتو ناراحت نمکن
جواد من که خودم پیدا کردم خودمم گذاشتم
اما من باید به اون دسته از کسانی که تو فیسبوک پخش میکنند بگم که. به هیچ وجه راضی نیستم بدون ذکر منبع اطلاع رسانی کنند
من که ازشون راضی نیستم

سلام داداش گلم والله من فقط متن کاملشو گذشتم یعنی همون لحظه رسیده بودم خونه اول برای اعضا ویژه فرستادم بعدهم کامل کردم گذاشتم انجمن اگه پست های قبلی رو نگاه کنی گفتم با تشکر از کاربرای که اطلاع رسانی کردن Heart.gif
پویا راست میگی باید اونایی که تو فیسبوک میزارنو یه کاریش کرد بچه ها ازتون معذرت میخوام!
(09-09-2014، 07:16 PM)irir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی چرا برامون اس ام اس نیومد Dodgy.gif  ادمین Dodgy.gif

ففط 20 دقیقه تاخیر داشتم که تقریبا تا چند ساعت کد ها مهلتشون هست و اینکه خونه نبودم یه دفعه یه کاری پیش اومد Heart.gif
ت فیس پیج در مورد این موضوع زیاده اول مطمین بشین کپی برابر اصله بعد ت دلتون ف... بدین ب طرف . ولی اگه از اینجا بود حق باشماس. راضیه نباش Biggrin.gif Heart.gif
(09-09-2014، 09:34 PM)rza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ت فیس پیج در مورد این موضوع زیاده اول مطمین بشین کپی برابر اصله بعد ت دلتون ف... بدین ب طرف . ولی اگه از اینجا بود حق باشماس. راضیه نباش Biggrin.gif Heart.gif

من خودم پیج دیدم حتی حروف کوچک و بزرگش کپی از انجمن بوده ولی خب اونجا دل بخواهی هستش نمیشه باهاشون کاری کرد
من دیدم توی فیسبوک اولین پیجی که گذاشت همین  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بود بعدش بین بقیه پیج ها پخش شد... Wink.gif
من توی ی گروه 10نفره واتس کپی کردم ولی اخرش اسم سایتو نوشتم گفتم برن عضو بشن