موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-09-2014، 07:11 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-09-2014، 07:09 PM)p.boy23 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-09-2014، 07:04 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من الان دارم صفحه ای که منبع ش هست رو نگاه میکنم هنوز نیومده  Sad.gif

کجاست  Rolleyes.gif 
ادرس بده  Tongue.gif 

شورمنده  Biggrin.gif

وای بر تو مگه میخوای چی بگی......
صدامو داری  p boy Heart.gif
اگه مهم نیست پس چرا هر روز میاید اینجا ؟پس نگو وای بر تو مگه میخوای چی بگی  Biggrin.gif
لطفا زیاد پست بی ربط ارسال نکنید ممنون
(15-09-2014، 07:15 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه مهم نیست پس چرا هر روز میاید اینجا ؟پس نگو وای بر تو مگه میخوای چی بگی  Biggrin.gif

خیلی.........
(15-09-2014، 07:14 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدامو داری  p boy Heart.gif

صدا قط و وصل میشه Biggrin.gif
(15-09-2014، 07:14 PM)sahra نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صدامو  داری  p boy Heart.gif

اره صداتو دارم  Dodgy.gif کمی ارومتر حرف بزن پرده گوشم ترکید  Dodgy.gif 
سلام
ایرانسل دارها با گرفتن این کد و بعدش با اولین شارژ،به مبلغ همون شارژی ک گرفتن ایرانسل شارژ هدیه بهتون میده
فقط یادتون باشه مهلت استفاده از شارژتون برای 15 روزه

*555*6*1#
تاپیکو باز میکنم ولی لطفا درک کنید من هزار بار گفتم نه کسی حق داره بی ادبی کنه نه کاربرای دیگه رو ناراحت کنه پس لطفا کاری نکنید مجبور بشم به کسی اخطار بدم   Heart.gif
Heart.gif