موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-09-2014، 07:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها نفری 100تومن خط به خط کنید به علی زود  Biggrin.gif

ن داداش نمیخواد زحت بکشید 1*
Biggrin.gif خدایا این شارژ رایگان را همچنان ادامه بده و از ما نگیر همانا ما بنده های خوبی هستیم و شکرگذاریم 
Biggrin.gif ادمین حالت خوبه آیا؟؟؟
(21-09-2014، 07:36 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خوبم داشتم یه چیزی تست میکردم نشد Biggrin.gif
ای کوروش ای هخامنش ای بزرگ منش.. حالا نرو سربازی بزار ببینم موضوع پایان نامه من چیه بعد یه پایان نامه ازت بخرم و بعدش برو.. آفرین  Biggrin.gif
(21-09-2014، 07:42 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 07:36 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلوص نیت داشته باش میشه Biggrin.gif
(21-09-2014، 08:14 PM)Donya_Red نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(21-09-2014، 07:42 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلوص نیت داشته باش میشه   Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif  داشتم به این فکر میکردم تو پول بدی رنگ اسمتو عوض کنم Biggrin.gif Biggrin.gif زرنگم Huh.gif
چقد دلممممم براي اين جمله تنگ شده ( زودتر كدا رو بزنيد تا تموم نشده )
ادمين پس كي دوباره اين و ميگيييي :(
(21-09-2014، 08:58 PM)eli نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چقد دلممممم براي اين جمله تنگ شده ( زودتر كدا رو بزنيد تا تموم نشده )
ادمين پس كي دوباره اين و ميگيييي :(

Biggrin.gif Biggrin.gif  ای جان ومنم دوست داشتم الان زن داشتم با 6 و 7 تا بچه Biggrin.gif Biggrin.gif  ولی ندارم Biggrin.gif Biggrin.gif  چه ربطی داشت Biggrin.gif
شما اینجا باشید من برم کالاف دیوتی بازی کنم Tongue.gif
آی منم خیلی چیزا دوست داشتم