موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چرا فونت انجمن انگلیسی شده؟
اون قسمت پایین انتخاب زبان داره بذارید روی فارسی درست میشه لیلا خانم  Angel.gif Wink.gif
ادمین وقتی من با گوشی میام میگه رمز اشتباه هست چرا؟
(23-09-2014، 12:49 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین وقتی من با گوشی میام میگه رمز اشتباه هست چرا؟

خب حتما اشتباه وارد میکنید رمز به کوچکی و بزرگی هم حساسه
اگه امروز کد نیاد من به نشانه اعتراض میرم همراه اول میخرم
ای ایرانول من امروز مطمئنم که ش میدی و دل مارا شاد خواهی کرد وگرنه خیلی گدایی Biggrin.gif
(23-09-2014، 04:56 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ایرانول من امروز مطمئنم که ش میدی و دل مارا شاد خواهی کرد وگرنه خیلی گدایی :biggrin.gi:به خاطر این سرباز هم شده بیا شارژ بده 

به خاطر این سرباز هم شده بیا شارژ بده Biggrin.gif
(23-09-2014، 05:00 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 04:56 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای ایرانول من امروز مطمئنم که ش میدی و دل مارا شاد خواهی کرد وگرنه خیلی گدایی :biggrin.gi:به خاطر این سرباز هم شده بیا شارژ بده 

این چیه  Angry.gif بخاطر داش کوروش بده Tongue.gif
(23-09-2014، 05:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 05:00 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خاطر این بده  Biggrin.gif
(23-09-2014، 05:20 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 05:02 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به خاطر این بده  Biggrin.gif

اگه پروژه بهت دادم  Tongue.gif