موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-09-2014، 07:21 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 07:19 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای جان من کاربر فعال شدم Heart.gif Heart.gif Heart.gif
همگی بیان میخوام شیرینی بدم

زود باش ش بده  Biggrin.gif

ایول شیرینی...لیلا جان اومده به قولش عمل کنه..هورااا
(24-09-2014، 07:21 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 07:18 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-09-2014، 09:53 PM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Biggrin.gif  فارسی کردنش هم تموم شد حالا برید ثبت نام کنید بیای نظر بدید
این آیدیم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نتونستم تو این سایت جدیده عضو بشم چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Please fill in all registration details.
اینو میزنه ینی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باید همه خونه هاشو پرکنی بعداز یوزنیم پسورده که خالیه پرش کن بعد
(24-09-2014، 07:21 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 07:19 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای جان من کاربر فعال شدم Heart.gif Heart.gif Heart.gif
همگی بیان میخوام شیرینی بدم

زود باش ش بده  Biggrin.gif

باشه منتظر باشین الان کدش میفرستم
در این دنیای پر از دروغ تنها بودن خیلی بهتر از بودن با کسی است که بخواهی همیشه خودت را به او یاداوری کنی تا فراموشت نکند...
9865215348912348
اینم کد شارز هر کس زودتر واردش کرد Biggrin.gif
لعنت به ایرانسل که گدا شده Angry.gif
یا خدا این بمب ها چیه استکبار میسازه نمیدونم بخندم یا تعجب کنم  Biggrin.gif
ادمین نمیشه ثبت نام کرد!!!!!!!!   Undecided.gif
(24-09-2014، 07:59 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب چی؟
(24-09-2014، 08:21 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-09-2014، 07:59 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بمب چی؟

نمیتونم اسمشو بگم ولی خیلی بده خیلییییییییییییییییی