موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بابا شما دیگه کی هستین 2روز اینترنت نداشتم،تو این 2روز11صفحه پر کردین Confused Biggrin.gif
(22-09-2014، 01:35 PM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا شما دیگه کی هستین 2روز اینترنت نداشتم،تو این 2روز11صفحه پر کردین Confused Biggrin.gif

ما کلا بیش فعالیم  Biggrin.gif
Biggrin.gif Biggrin.gif
(22-09-2014، 01:49 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2014، 01:35 PM)ali.m نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما کلا بیش فعالیم  Biggrin.gif

Biggrin.gif Biggrin.gif
(22-09-2014، 10:41 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا جان اگه نمیتونی با موبایل عکستو عوض کنی با پیام خصوصی بفرست تا من عوض کنم

امتحان کردم نشد!
واست یه عکس میفرستم برام درستش کن
مر30
كد جديد خبري نشد قربونت بشم؟
س چطورین؟ عکسی که گذاشتم خوبه؟
(22-09-2014، 05:50 PM)Mohammad.s12344 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
س چطورین؟ عکسی که گذاشتم خوبه؟
سلام مرسي خوبي شما؟
بسيار زيباست داش خوبي خودت؟
(22-09-2014، 04:56 PM)لیلا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(22-09-2014، 10:41 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لیلا جان اگه نمیتونی با موبایل عکستو عوض کنی با پیام خصوصی بفرست تا من عوض کنم

امتحان کردم نشد!
واست یه عکس میفرستم برام درستش کن
مر30

انجام شد
ایرانسل چقد گدا شده !!! Undecided.gif
!ایرانسل میخواد بیخیال بشیم ..ولی نمیدونه تا شارژ نده ولکنش نمیشیم...