موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-09-2014، 07:06 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 07:00 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 06:57 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 06:54 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متنش اینه
خواستگاری 4 حالا میتونی عروس باشی و بله رو بدی یا داماد باشی و بله رو بگیری یا اصلا اهل ماجراجویی هستی میتونی گزینه 3 یا 4 رو انتخاب کنی که جالبه
1داماد
2عروس
3خواستگاری سال
4گردنبند مادربزرگ

خخخخخخ...ایرانسل میخواد بهت زن بده Biggrin.gif

Laghv RSM رو بفرست ببین لغو میشه؟
نه فک کنم اگه اون کدو بفرستم یه زن بفرسته دم خونمون Biggrin.gif
دیگه دارید از خط قرمز رد میشید Biggrin.gif
(25-09-2014، 07:06 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 07:00 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 06:57 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-09-2014، 06:54 PM)hardy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متنش اینه
خواستگاری 4 حالا میتونی عروس باشی و بله رو بدی یا داماد باشی و بله رو بگیری یا اصلا اهل ماجراجویی هستی میتونی گزینه 3 یا 4 رو انتخاب کنی که جالبه
1داماد
2عروس
3خواستگاری سال
4گردنبند مادربزرگ

مگه بده؟؟خانومت ایرانسلیه..بهت شارژ رایگان میده
(25-09-2014، 07:03 PM)amirhossein652 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از منم اس ام اس میاد از 8282 از مسابقه مادر  laghv madr رو میزنم اما میگه شما به اشتراک در نیامده اید چیکار کنم ک لغو بشه؟؟؟؟؟؟ Sad.gif Sad.gif

دوستانی که این مشکل براشون پیش میاد احتمالا از طریق سایت ویترین ایرانسل لغو کردن 

باید یک بار دیگه عضو این مسابقه مادر بشید بعد دوباره لغو کنید درست میشه...
اگه عضو نیستم پس چرا ازم پول کم میکنه ؟؟؟؟؟؟
(25-09-2014، 07:08 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه متنش اینه
1داماد
2عروس
3خواستگاری سال
4گردنبند مادربزرگ

مگه بده؟؟خانومت ایرانسلیه..بهت شارژ رایگان میده

شما اول دوباره عضو مسابقه بشید
ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۴۸۳۲

ارسال OZV KHASTG  به ۸۲۸۲ 
واقعا الانه که سرمو بکوبم به دیوار  Angry.gif Angry.gif Angry.gif Angry.gif
الآن باز میان میگن اسپم ندیدن.. ولی خب خدایی چرا دیگه کد نمیاد?? فک کنم یه مدت خواست طرفدارش زیاد شه
(25-09-2014، 07:56 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الآن باز میان میگن اسپم ندیدن.. ولی خب خدایی چرا دیگه کد نمیاد?? فک کنم یه مدت خواست طرفدارش زیاد شه

Sad.gif Sad.gif Sad.gif Sad.gif
آره واقعا Sad.gif Sad.gif
برای لغو مسابقات ۸۲۸۲ کلمه stop رو‌به ۸۲۸۲ بفرستین