موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقه های ایرانسل
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی بابت شارژ Blush.gif Blush.gif
منو این همه خوشبختی محال بود.. محال بود .. محال بود
hooooooooo hoooooooooooooooooooooooo Angel.gif
من تلاش کردم با ارسال یک اول شارژ بگیرم، بعد لغو کنم و دو رو بفرستم، ولی نتیجه نگرفتم Confused
اوه سلام دوستان
امروز کلا یه جوری دستم بند بود که نگو
دو تا کد رو پیدا کرده بودم که اولیش رو یکی دیگه قبل از من گذاشته بود فکر کنی دومی رو خودم گذاشتم
بالاخره بعد از چند ساعت اومدیم دیگه ;-)
(10-09-2014، 08:39 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خطایی نداد..فرستادم اما واسم هیچی نیومد...

باید دوباره ارسال میکردین
دوستانی که الان نميتونن بگیرن دلیلش شلوغ بودن شبکه است باید زودتر میزدین من خودم تو 15 دقیقه با 2 تا گوشی 18 تا گرفتم
سرعت عمل خیلی مهمه
(10-09-2014، 08:54 PM)فاطمه20 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی بابت شارژ Blush.gif Blush.gif

خواهش
(10-09-2014، 08:57 PM)باران نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منو این همه خوشبختی محال بود.. محال بود .. محال بود

من همیشه برعکشو میخونم
(10-09-2014، 09:24 PM)pouya نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستانی که الان نميتونن بگیرن دلیلش شلوغ بودن شبکه است باید زودتر میزدین من خودم تو 15 دقیقه با 2 تا گوشی 18 تا گرفتم
سرعت عمل خیلی مهمه

1بار بیشتر نمیده ک :| 1بار بگیری هرکاری کنی دوباره از همون کد نمیده ک !