موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-05-2016، 08:48 PM)سفید برفی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان 
شارژ برای سیم ایرانسل هست؟!!!!
هرمی چطور؟!!!!
اگه هرمی فعاله میشه یه نفر کدشو بزاره تا منم عضو شم

شارژ جدیدی نیست متاسفانه 

هرمی جدید هست ک به ازای هر 5 نفر 5 تومن شارژ میده

1 به 737474

واسه عضویت با کد دوستان هم به تاپیک زیر برید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 737474
جدیدفعال شده
کدهرکسی رومایم بودید بزنید
**جهت اطلاع** کسانی که دیشب از کاست و کلاکت شارژ گرفتن بخش زیادی از انها استفاده شده است...برا من از 67 شروع میشن... دوستان عاجزانه خواهش میکنم از این به بعد هر کدی که از ایرانسل یا همراه اول میگیرین یه تستی انجام بدین تا سایر دوستان هم مطلع باشن که پین سالمه یا سوخته...الان بیش از 30 پین من به فنا رفت.
هرمی برای دعوت شارژ کم میکنه؟
(21-05-2016، 09:33 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی برای دعوت شارژ کم میکنه؟

دعوت رایگانه
(21-05-2016، 09:14 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
**جهت اطلاع** کسانی که دیشب از کاست و کلاکت شارژ گرفتن بخش زیادی از انها استفاده شده است...برا من از 67 شروع میشن... دوستان عاجزانه خواهش میکنم از این به بعد هر کدی که از ایرانسل یا همراه اول میگیرین یه تستی انجام بدین تا سایر دوستان هم مطلع باشن که پین سالمه یا سوخته...الان بیش از 30 پین من به فنا رفت.

دوست عزیز نگران نباش دوباره عضو مسابقه شو و درخواست شارژ بده پین سالم میده بنظرم همون موقع واردش کن..خودم دیشب استفاده شده گرفتم بعداز ظهر سالم بهت داد..محض اطلاع من از کاست گرفتم
(21-05-2016، 09:14 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاست از من ‏2 استفاده شده داده8‎هم سالم بود
(21-05-2016، 10:00 PM)جابرزاده نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاست از من ‏2 استفاده شده داده8‎هم سالم بود

دوست عزیز بازم عضو بشی و هزار بفرسی ده تای دیگه بهت میده Angel.gif
برای دریافت شارژ کم می کنه ؟؟؟
برای دریافت شارژ 1000 رو بابد به 737474 بفرستیم ؟؟؟
برای هر سیم یک شارژ پنجی میده یا بیشترم میده؟