موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(16-05-2016، 04:44 PM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(16-05-2016، 04:39 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدس کلمه جوابش چی بود؟

اگه سوالشو گرفتین بزارین ک جوابشو پیدا کنیم

20012
فعلا که غیرفعاله هیچ جوابی نمیده
سلام پوزش میطلبم این سوال رو اینجا مطرح میکنم ...چیکار کنم اعلان هزینه ارسال پیامک واسم از طرف ایرانسل برام نیاد.

سپاس...
*555*4*6*2#
(16-05-2016، 04:54 PM)melad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام پوزش میطلبم این سوال رو اینجا مطرح میکنم ...چیکار کنم اعلان هزینه ارسال پیامک واسم از طرف ایرانسل برام نیاد.

سپاس...

غیر فعال سازی سرویس اطلاع از هزینه تماس
*555*4*6*2#
(16-05-2016، 04:41 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاست فعلا برای خطوط جدید
تمام شده

تموم نشده ولی شارژ دهیش به جای ۷۲ساعت۱۰روزه شده
به موسیقی علاقه داری؟ دوست داری آهنگای روز رو گوش بدی؟ اینجا درست همون جاییه که میتونی اپلیکیشن کاست رو دانلود کنی و اشتراک ماهانه اون رو باده هزار تومان داشته باشی یا میتونی از اشتراک وب سایت استفاده کنی.
لینک دانلود و نصب اپلیکیشن(حداقل نسخه اندروید ۴.۲)
کد فعال سازی اپلیکیشن: 36413542
.....
(16-05-2016، 04:59 PM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به موسیقی علاقه داری؟ دوست داری آهنگای روز رو گوش بدی؟ اینجا درست همون جاییه که میتونی اپلیکیشن کاست رو دانلود کنی و اشتراک ماهانه اون رو باده هزار تومان داشته باشی یا میتونی از اشتراک وب سایت استفاده کنی.
لینک دانلود و نصب اپلیکیشن(حداقل نسخه اندروید ۴.۲)
کد فعال سازی اپلیکیشن: 36413542
.....

وقتی شرکت کردین لغو کنین تا ده روز دیگه دوباره عضو بشین و شارژاتون رو بگیرین اونایی هم که سه روز قبل شرکت کردن بایدده روز بگذره
نت 20 مگابایت فعال شد

ارسال zr 139 به 8282

نیازی به عضو شدن نیست.
(16-05-2016، 05:33 PM)ABDOLREZA نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نت 20 مگابایت فعال شد

ارسال zr 139  به 8282

نیازی به عضو شدن نیست.

میشه فردا استفادش کنم یا فقط برای امروزه؟
امروزبگيرش سال ديگه استفاده كن محدوديت نداره