موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-05-2016، 10:33 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
203815 برای دریافت شارژ چه عبارتی باید ارسال کرد؟!
1000 رو میفرستم ،میگه کلید واژه نادرست!!!

بعد 3تا دعوت خودش شارژو میده نیاز به زدن کدی نیست
ببخشید من توی مسابقه اوا 20012 ،،دو بار (ن 2)رو فرستادم،جوابش دوتا اومد،،اولی گفتش افرین،درست جواب دادی..دومین پیام هم یک سوال دیگه اومد..الان بازم جواب بدم یا نیازی نیستش،فردا جواب بدم...
ی سوال. الان که این قضیه برام پیش اومده، ایا فردا،،سوال من با شما ها فرق میکنه؟
(24-05-2016، 11:12 PM)m_shahi1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید من توی مسابقه اوا 20012 ،،دو بار (ن 2)رو فرستادم،جوابش دوتا اومد،،اولی گفتش افرین،درست جواب دادی..دومین پیام هم یک سوال دیگه اومد..الان بازم جواب بدم یا نیازی نیستش،فردا جواب بدم...
ی سوال. الان که این قضیه برام پیش اومده، ایا فردا،،سوال من با شما ها فرق میکنه؟

عزیز جوابت رو ثبت کرده،،نگران نباش،،،،2 بار بفرستی یک بار دیگه سوال رو تکرار میکنه،،،،

نه فردا سوالت یکی خواهد بود با همه
سلام. من دیروز با همه یک خطام  بدون شارژ عصو 737611شدم وcr11رو هم فرستادم الان به هر خط 120انتقال میدم  و cr11رو میفرستم تقریبا یکی در میون داره شارژ میده حدودا 15تایی  گرفتم.بگیرین نوش جونتون آبجیا  و داداشیای گلم
حالا باز خوبه به شما یکی درمیون داده
سامانه گندیه
سلام، جواب آوا و ریمکس چیز؟
(24-05-2016، 11:42 PM)sapa188 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام، جواب آوا و ریمکس چیز؟

اوا
ن 2
ریمیکس
ر 1
(24-05-2016، 11:24 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من دیروز با همه یک خطام  بدون شارژ عصو 737611شدم وcr11رو هم فرستادم الان به هر خط 120انتقال میدم  و cr11رو میفرستم تقریبا یکی در میون داره شارژ میده حدودا 15تایی  گرفتم.بگیرین نوش جونتون آبجیا  و داداشیای گلم

ممنون دوست عزیز
منم حدود ۱۰ تا گرفتم....این سامانه رندوم شارژ میده
737611 الآن باز میگه کارت شارژ برای شما ثبت شد و فردا میتونید دریافت کنید
vahid.q

الآن هم با خط جدید تبریک نمیگه ولی وقتی cr11 بفرستی میگه کارت شارژ ثبت شد
هم قبل از 12 ثبت کردم هم بعد از 12
با خطی که امروز شارژ ازش گرفته بودم هم گفت کارت شارژ ثبت شد و فردا میتونید دریافت کنید