موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اقا شرکت نکنید تو این نت . بخدا غیر مستقیم بخودتون ضربه میزنید .جز شارج تو نت اصن شرکت نکنید. ‏mr30
(15-05-2016، 04:36 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من مصرف شده داد نامرد

کدوم سامانه استفاده شده داد؟ اینجور ک معلومه این سامانه های محدود هم دارن مثه 8282 میشن اگه اینجور باشه ک،البته من همه رو وارد کردم مشکل نداشت،
روسيم ديگه امتحان كن واردنشدسوخته چندشب پيش يه كدبودرو2سيمكارت واردنشدروسومي واردشد
(15-05-2016، 04:41 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 04:36 PM)shahin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من مصرف شده داد نامرد

کدوم سامانه استفاده شده داد؟ اینجور ک معلومه این سامانه های محدود هم دارن مثه 8282 میشن اگه اینجور باشه ک،البته من همه رو وارد کردم مشکل نداشت،

737948
به کسانی که قبلا گرفتن
سوخته ی خودشون رو داد فکر کنم مال من اینطور بود!
محدود ها من تا حالا استفاده شده ندیدم.این نوبر والا
دوستان‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹ همراه‏ ‏اول‏ ‏
‏بعد‏ ‏از‏ ‏فعالسازی‏ ‏کد‏ ‏اگه‏ ‏لغو‏ ‏کنیم‏ ‏و‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏۷ روز‏ ‏عضو‏ ‏شیم‏ ‏حتما‏ ‏حتما‏ ‏کد‏ ‏و‏ ‏پین‏ ‏شارژ‏ ‏رو‏ ‏میده؟؟؟
بله ميده
این ۷۳۷۹۴۸ به من مصرف شده داد قبلانم اصلا ازش نگرفته بودم به یه خط داد به خط دیگه مصرف شده
شارژ 1000 تومانی ایرانسل با وقفه ۴۸ ساعته
برای کسانی که قبلا نگرفتن
ارسال jb 48 به 8282
بعد از ۴۸ ساعت ارسال مجدد jb 48  به 8282
سلام
جواب آوا  چی میشه