موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام سامانه نبص نامحدود  هست ؟
پین میده ؟
یا شناسه میده ؟
شناسه میده
(19-05-2016، 10:13 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه میده

نامحدود شناسه میده ؟
یعنی اگه من هزار نفر دعوت کنم پونصد شناسه میده ؟
توپیامش که چیزی ازمحدودیت نگفته
پس احتمال زیادنامحدودباشه
شناسه میده
(19-05-2016، 10:15 AM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 10:13 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه میده

نامحدود شناسه میده ؟

بنظرم هر خط یک شناسه میده
(19-05-2016، 10:17 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 10:15 AM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه میده

نامحدود شناسه میده ؟

هر خط فقط ی شناسه ؟
یعنی ی شارز ؟
مگه میشه ؟
ببخشید میپرسم شناسه ها همه سالمن ؟
(19-05-2016، 10:24 AM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 10:17 AM)نرگس احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه میده

نامحدود شناسه میده ؟

هر خط فقط ی شناسه ؟
یعنی ی شارز ؟
مگه میشه ؟
ببخشید میپرسم شناسه ها همه سالمن ؟

دوست عزیز شارژ نبض بصورت هرمیه و به ازای دعوت هر دو نفر یه شناسه هزار تومانی میده. و فقط یک هزار نیست میتونید دعوتهاتون رو ادامه بدین.
توصیه شده شناسه های این سامانه سریع وارد شوند.
جهت اطلاع:
سامانه سه هزار تومنی "واسه جدیدا" هنوز فعاله،
ozv din
ozv kalm
ozv afcm
به 8282 ..
جهت اطلاع
متاسفانه تمامی امتیازات درمسابقه حدس کلمه صفرشده است.
(19-05-2016، 11:01 AM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع
متاسفانه تمامی امتیازات درمسابقه حدس کلمه صفرشده است.

امتیاز من تغییری نکرده ک..
تا حالا امتیازت شده: 800 *
* برای برگشتن تو بازی، حرف «ک» رو بفرست.