موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(23-05-2016، 11:17 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اصغر
پنج دقیقه پیش فرستادم ثبت شد،
واسه cr11 120 شارژ میخواد تا جوابش بیادو ثبت بشه..

شارژ دارم
(23-05-2016، 11:19 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2016، 11:17 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اصغر

شارژ دارم

فاصله نداره بین cr و 11 عزیز،،،بدون فاصله بفرست
(23-05-2016، 11:19 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اصغر

شارژ دارم

مرحله دومو که فرستادم فقط به یکی از خطام تبریک نت داد به بقیه هیچی نداد احتیاجی به فرستادن مرحله سوم نیست
و اینکه برای تبریک نت، حتمآ نت میده یا شارژم میده؟
دوستان هرمی ۷۳۷۴۷۴ درست نشد؟؟؟ Undecided.gif Sad.gif
هنوز نه متاسفانه ..
(23-05-2016، 11:27 PM)علی اصغر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
علی اصغر

شارژ دارم

مرحله دومو که فرستادم فقط به یکی از خطام تبریک نت داد به بقیه هیچی نداد احتیاجی به فرستادن مرحله سوم نیست
و اینکه برای تبریک نت، حتمآ نت میده یا شارژم میده؟
همون که تبریک نت گفته cr11 بفرست تا شارژ برات ثبت بشه.
دوستان ۷۳۷۶۱۱ هنوز فعاله؟؟؟
مگه فعال شده؟؟؟؟؟
ساعت از12گذشت بايدتست كني
منظورش واسه ثبت ميگه