موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(15-05-2016، 04:51 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹ همراه‏ ‏اول‏ ‏
‏بعد‏ ‏از‏ ‏فعالسازی‏ ‏کد‏ ‏اگه‏ ‏لغو‏ ‏کنیم‏ ‏و‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏۷ روز‏ ‏عضو‏ ‏شیم‏ ‏حتما‏ ‏حتما‏ ‏کد‏ ‏و‏ ‏پین‏ ‏شارژ‏ ‏رو‏ ‏میده؟؟؟

میشه واضحتر بگین منظورتون چیه؟
من خیلی وقت پیش از این شارژگرفتم همون موقع هم لغویدم الان دوباره میده؟
(15-05-2016، 05:53 PM)kazem90 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 04:51 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
‏بعد‏ ‏از‏ ‏فعالسازی‏ ‏کد‏ ‏اگه‏ ‏لغو‏ ‏کنیم‏ ‏و‏ ‏بعد‏ ‏از‏ ‏۷ روز‏ ‏عضو‏ ‏شیم‏ ‏حتما‏ ‏حتما‏ ‏کد‏ ‏و‏ ‏پین‏ ‏شارژ‏ ‏رو‏ ‏میده؟؟؟

داش‏ ‏فک‏ ‏نکنم‏ ‏اگه‏ ‏قبلا‏ ‏گرفتی‏ ‏باز‏ ‏بده...
(15-05-2016، 12:16 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 12:08 PM)kaveh1899 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 12:01 PM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کاوه یعنی همون لحظه داد؟ هزینه رو قبض نمیاد؟

چک کردم هزینه ای به قبض اضافه نشده بود

مطمئن باشید هزینه روی قبض میاد . چند ساعت بعد چک کنید. ولی اگه فقط همین 10 تومن رو قبض بیاد بازم سوده.

بعد از ۶ ساعت باز از طریق سامانه ۹۹۹۰چک کردم.هزینه ای به قبض اضافه نشده
(15-05-2016، 06:00 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 05:53 PM)kazem90 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
راستی کلاکت وزنگ مدرسه هنوز فعالن؟
اگه با سیمکارتی که از این دو برنامه تا الان باش شارژنگرفتیم شرکت کنیم شارز میده یا نه کلا غیر فعال شده
(15-05-2016، 06:06 PM)kazem90 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(15-05-2016، 06:00 PM)Fazoo_aalam2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
راستی کلاکت وزنگ مدرسه هنوز فعالن؟
اگه با سیمکارتی که از این دو برنامه تا الان باش شارژنگرفتیم شرکت کنیم شارز میده یا نه کلا غیر فعال شده

داش‏ ‏۳۰۷۵۰۰۰ و‏ ‏۳۰۷۱۱۱۹ فعالند

عزيزان ، سروران ؛ پست هاي طولاني رو نقل قول نكنيد !!!
فقط اسم كاربر رو بگين.

سلام شارژ برا ایرانسل نیس؟
(15-05-2016، 07:03 PM)Nargesi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ برا ایرانسل نیس؟

نه فعلا چیزی فعال نیست
دوستان من اشتباهی کد های یامانه کاست رو پاک کردم راهی هست؟
نه متأسفانه فقط شايدپشتيبانيش بتوو بگه اعدادكدهات رو