موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
203060 ,20576 پین هاشون سالم هست دوستان؟!
واسه من که سالم بود
این سه هزارتومنی چرا میگه فاکتور قابل پرداخت نیست؟اولین باره شرکت میکنم
درصد زیادی از شناسه ها سوخته هستن... منم چهار تا گرفتم كه فقط یکی تراکنش انجام شد.
(20-05-2016، 10:16 PM)کوروش هخامنش نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این سه هزارتومنی چرا میگه فاکتور قابل پرداخت نیست؟اولین باره شرکت میکنم

دوست عزیز یکبار سوالتون رو بپرسید کافیه. صفحه قبل هم مطرح کردید. کسی اطلاع داشت جواب میده.
سامانه8282 کلی مشکل داره
زنگ مدرسه و کاست اگه بعداز فعال سازی لغوش کنیم بعداز از گذشت مدت انتظار یعنی ۷ وده روز دوباره عضوشیم و هزارروارسال کنیم ایا شارژ میده؟
(20-05-2016، 11:57 PM)melad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ مدرسه و کاست اگه بعداز فعال سازی لغوش کنیم بعداز از گذشت مدت انتظار یعنی ۷ وده روز دوباره عضوشیم و هزارروارسال کنیم ایا شارژ میده؟

بله‏ ‏میده.
(20-05-2016، 11:57 PM)melad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کاست با لغو گرفتم ‏‎

بله میده
مسابقه حدس کلمه اگه تو دوهفته 1500 امتیاز جمع کنی اخر سر 6تا شارژو میده؟