موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(26-05-2016، 09:36 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737474
کلا دعوتا رو صفر کرده بود یا نه؟منظورم اینه دعوتایی که قبلا داشتیم و بعد شارژو گرفتیم اونا هم صفر شده بود یا نه؟
چون یه خطم شارژو هفته ی قبل گرفتم الان نگاه میکنم 5نفر دعوتی دارم

صفر کرد اما بعدا برگردوند 
من بعد اینکه دعوتارو صفر کرد بازم لغو کردم 
اما بعد اینکه درست شد فعالش کردم دعوتا سرجاشون بودن
جواب حدس کلمه و اوا چی میشه
(26-05-2016، 09:51 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جواب حدس کلمه و اوا چی میشه

کلیسای ساگراد فامیلیا

ن 1
مشترکینی که تمایل به لغو عضویت سرویس اول مارکت خود و عودت وجه پرداخت شده داشته باشند می توانند عدد 7 را به 3080 تا ساعت 12 ظهر مورخ 95/3/7 ارسال نمایند.
سلام
الان هرمی کدوم فعاله بخام بزنم ؟
ثبت سیمکارت ناموفق بود.

این پیام یعنی چی؟؟؟
(26-05-2016، 10:02 PM)abasniyati نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
الان هرمی کدوم فعاله بخام بزنم ؟

هرمی ایرانسل
737471
737474
فعالند
هرمی همراه اول
302501
که سه روزه شارژ نمیده  فقط دعوت ثبت میکنه
(26-05-2016، 10:13 PM)sokot08 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ثبت سیمکارت ناموفق بود.

این پیام یعنی چی؟؟؟

گاهی اینجور میشه،بهتره یه بار سیم کارتو دربیاری با دقت جا بزنی..
سلام تو هرمی ۷۳۷۴۷۱ قبل از اینکه به ازای هر ۵ نفر شارژ بده ۱۲ نفر کدمو زدن الان شده ۱۵ نفر ولی هر چی ۱۰۰۰ میفرستم شارژ جدید نمیده میخواستم بدونم چون قبلا به ازای هر ۳ نفر گرفتم شارژ نمیده؟
(26-05-2016، 10:58 PM)javad73 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام تو هرمی ۷۳۷۴۷۱ قبل از اینکه به ازای هر ۵ نفر شارژ بده ۱۲ نفر کدمو زدن الان شده ۱۵ نفر ولی هر چی ۱۰۰۰ میفرستم شارژ جدید نمیده میخواستم بدونم چون قبلا به ازای هر ۳ نفر گرفتم شارژ نمیده؟

بله عزیز 20دعوتم داشته باشی تکراری میدت چون قبلا 20تومان ازش گرفتی...با سیم جدید دعوت کنی بهتره