موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
توپ و تور شارژ قدیمی میده، لغوش کنم؟ Undecided.gif
(25-05-2016، 12:10 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شانسی مثل اینکه میده...به من هم مصرف شده داد....

اره دیگه عزیز....راهی نیست...لغوش کن
(25-05-2016، 12:11 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2016، 12:10 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پین های شما با 23 شروع میشد که مصرف شده بود؟!
(25-05-2016، 12:16 PM)shahramm نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-05-2016، 12:11 PM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پین های شما با 23 شروع میشد که مصرف شده بود؟!

پین من با ۶۹ شروع میشد و استفاده شده بود
سلام.84841 دیروز مرحله دوم دو تا از سیمکارتا رو لحظات آخر زدم و پیام ثبتش بعد 12 اومد یکیشم وقت نشد مرحله دوم بزنم.حالا سوالم اینه باید 72 ساعت دقیق بگذره تا شارژ و بده؟اگه اینطوره و امروز هم شارژ میده بهتر نیست لغو کنم و امروز شرکت کنم؟
پین های 203060. با23 شروع میشدن و20576 با78 هردو هم سالم بودن
۲۰۳۰۶۰ و ۲۰۵۷۶ به کسی هم شارژ استفاده شده داده؟؟؟
(25-05-2016، 12:19 PM)Mehdi_22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.84841 دیروز مرحله دوم دو تا از سیمکارتا رو لحظات آخر زدم و پیام ثبتش بعد 12 اومد یکیشم وقت نشد مرحله دوم بزنم.حالا سوالم اینه باید 72 ساعت دقیق بگذره تا شارژ و بده؟اگه اینطوره و امروز هم شارژ میده بهتر نیست لغو کنم و امروز شرکت کنم؟

72 ساعت باید دقیق بگذره
فرقی نداره
دوستان گل ممنون که شارژهایی که سالم یا استفاده شده هستن اینجا قرار میدین تا کاربران عزیز از اون مطلع شن.
(25-05-2016، 12:26 PM)rozbehgol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان گل ممنون که شارژهایی که سالم یا استفاده شده هستن اینجا قرار میدین تا کاربران عزیز از اون مطلع شن.

۲۰۳۰۶۰ و ۲۰۵۷۶ به بعضیا شارژ سالم داده به بعضیا هم شارژ استفاده شده
کلا شانسی شارژ سالم میده