موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
واسه من که همه ی خط هام صفرشده.دوستان هم یه تستی بکنند
تا حالا امتیازت شده: 100 *
* برای برگشتن تو بازی، حرف «ک» رو بفرست.
(19-05-2016، 11:26 AM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واسه من که همه ی خط هام صفرشده.دوستان هم یه تستی بکنند
تا حالا امتیازت شده: 100 *
* برای برگشتن تو بازی، حرف «ک» رو بفرست.

امتیازات هیچ تغییری نکردن

معمولا یکم یا دوم هرماه امتیازات رو صفر میکنن نه آخر ماه
پشتیبانی 737471 چیه دوستان؟؟؟؟
(19-05-2016، 11:53 AM)behnam parvazi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پشتیبانی 737471 چیه دوستان؟؟؟؟

۰۲۱۹۶۸۶۴۲۶۴
(19-05-2016، 11:01 AM)001 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع
متاسفانه تمامی امتیازات درمسابقه حدس کلمه صفرشده است.

الان نگاه کردم امتیاز تغییر نکرده.
سلام
برای پیش بینی 203060 زنگ زدم پشتیبانی ،گفتن که هنوز شاارژ ارسال نشده ،،اما یه جورس خواست بپیچونه ، به نظرم اگر دوستانی که شرکت کردن زنگ بززن ،مجبور میشن که پیگیری کنن و انقدر راحت شارژ بازی رو نپیچونن.
737974 لغو کنیم امروزم پیام داد به سه هزار نفر اول
کسی که میخواد کد منو بفرسته به سامانه نیض باید شارز داشته باشه ؟
(19-05-2016، 01:50 PM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضويت رايگانه ولي واسه كد 200ميخواد
(19-05-2016، 01:53 PM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(19-05-2016، 01:50 PM)bardialoves نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عضويت رايگانه ولي واسه كد 200ميخواد

تو ی کانال خوندم نوشته بود بعد از 5 دقیقه که عضو شدی کد رو ارسال کنند راسته ؟
باید پنج دقیقه صبر کرد یا لزومی نداره ؟