موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(27-05-2016، 03:09 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2016، 03:04 AM)AFSHIN8080 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(27-05-2016، 02:47 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ۷۳۷۴۷۱ الان شارژ میده برای اونایی که طلب دارن یا اونم هنگه؟؟ Undecided.gif

هنگه

بعد چند دقیقه جواب میده؟؟؟

حدود 1 ساعت
(27-05-2016، 03:14 AM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737471مشكل داره اصلاشارژندادامشب سامانش از3نفرشده5نفرقاطي كرده شركت نكنيداينوكلا

آقا بهداد چند نفر رو دعوت کرده بودی؟؟؟
من10نفروازوقتي شد5نفرتاحالانداده به خيليانداده خرابه شركت كردنش فقط اتلاف وقته
دوستان هرمی ۷۳۷۴۷۴ بعد چند دقیقه جواب میده؟؟؟
تا1ساعت قبل فورأجواب ميداد
(27-05-2016، 03:33 AM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تا1ساعت قبل فورأجواب ميداد

الان من حدود ۲ ساعته فرستادم هنوز جواب نداده Undecided.gif
چندنفرديگه هم گفتندمشكل شمارودارندصبرداشته باش
(27-05-2016، 03:37 AM)BEHDAD LOVEHOLY نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چندنفرديگه هم گفتندمشكل شمارودارندصبرداشته باش

دوست عزیز 737474 خیلی سریع جواب میاد هزار فارسی بفرست به 73711139 تو 1دقیقه ج میاد من همرو گرفتم
کاست اصلا ده روز گذشته میگه مدت زمان کمپین به پایان رسیده
دوستان من یه کددارم با۷۲۰شروع شده و وارد نمیشه ولی یادم نیست کدوم سامانه بود.کسی میتونه راهنمایی کنه؟