موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
روزانه100كم ميكنه ناچيزه ريسك نكن تافرداشب
هرمی 737471
الان عضو گیری میکنه
یانه?
یا اونم هنگه?
(23-05-2016، 09:37 AM)sahar b نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی 737471
الان عضو گیری میکنه
یانه?
یا اونم هنگه?

الان عضو شدم جوابش زود آمد تعداد دعوت هم نشون میده،
احتمالا دعوت هم قبول میکنه تست نکردم،،
من دیشب عضو 307525 کلیپو شدم تبریک هم بهم گفت ولی شماره و کد رو امروز تو نرم افزار زدم مشکلی نداره ب نظرتون؟؟
(23-05-2016، 10:22 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من دیشب عضو 307525 کلیپو شدم تبریک هم بهم گفت ولی شماره و کد رو امروز تو نرم افزار زدم مشکلی نداره ب نظرتون؟؟

دیشب فعال شد باز میتونید عضو بشید
زنگ مدرسه 8روزقبل لغو كردم الان1000ميفرستم ميگه كد رو داخل نرم افزارش بزنيد_شارژنداد!چطوريه؟
(23-05-2016، 10:24 AM)hamid0632 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-05-2016، 10:22 AM)پویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیشب فعال شد باز میتونید عضو بشید

مگه باز فعال شده؟؟گفتن غیر فعال شده
(23-05-2016، 10:25 AM)S I L E N C E نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زنگ مدرسه 8روزقبل لغو كردم الان1000ميفرستم ميگه كد رو داخل نرم افزارش بزنيد_شارژنداد!چطوريه؟

لابد کدشو ثبت نکردید ک اینجور میگه،منم لغو کرده بودم چند دقیقه پیش عضو شدم 1000 فرستادم
فقط یه شارژ بیشتر نداد!!!.هشت روز پیش عضو شدم کدشو زدم لغو کردم،احتمالا با لغو فقط هزار تومن میده ...
من فقط 1000فرستادم_عضو نشدم_يعني به اين خاطره؟
اول باید عضو بشید..
چون قبلا عضو شدید و لغو کردید الان میخاید شارژشو بگیری اگه ده تا کامل رو داد لطفا اعلام کنید،