موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737474 به اونایی که امروز صبح دعوت کردن و ثبت شده میده؟؟
(24-05-2016، 12:11 AM)rok نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه فعال شده؟؟؟؟؟
فردا ساعت ۱۸ فعال میشه
آره شارژاروميده امادعوتش غيرفعاله
١٠٠٠فارسي ارسال كن
دوستان کلاکت به سیم جدید همراه اول شارژ میده؟؟؟
(24-05-2016، 12:36 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کلاکت به سیم جدید همراه اول شارژ میده؟؟؟

کلاکت غیرفعاله دوست عزیز
جهت اطلاع کاست درست داره ش میده.الان گرفتم
(24-05-2016، 12:55 AM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پین هاش سالمه؟؟؟؟
(24-05-2016، 01:35 AM)سید حسین احمدی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(24-05-2016، 12:55 AM)sky1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پین هاش سالمه؟؟؟؟

من ۱۰ تا پین گرفتم همشون سالم بودن
۷۳۷۴۷۱شارژام رو نمیده و همش تکراری میده دعوت جدید هم کردم بازم تکراری میده کسی میدونه باید چیکار کنم که شارژا رو بده؟ممنون
(24-05-2016، 02:25 AM)melad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۷۳۷۴۷۱شارژام رو نمیده و همش تکراری میده دعوت جدید هم کردم بازم تکراری میده کسی میدونه باید چیکار کنم که شارژا رو بده؟ممنون

زنگ بزن پشتیبانی پین هارو برات میخونن
من دیروز حدود ۱۵ پین طلب داشتم زنگ زدم پشتیبانی پینارو برام خوندن