موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(24-06-2015، 07:57 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا ستاره 720ستاره 500 کار نمیکنه. منو 720 میاد

سلام!! دوستان كمي صبور باشيد 720 يه سامانه ضعيفي هست زود هنگ ميكنه بعد افطار انجام بدين اگه نشد صد در صد فردا صبح ميشه!!
(24-06-2015، 07:48 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان وقتی اولین پیامو دادین همین که دلیور شد پیام دوم که همون 105 هستو بفرستین شارژ میده بهتون,اینجوری کمتر الاف میشین.
مث بعضی از بچه ها اعتبار یادتون نره خخخخخخخ

من همون اول اینکارو کردم ,در عوض یه سوال اضافه فرستاد و ١٢٠ کم کرد.
کلا این مسابقه پونصدی خیر نداره ,بخاطر چقدر که تهش میمونه ,اینهمه الاف میشیم آخه.اصن منطقی نیست .
من شارژامو اینجوری گرفتم خیلی راحت .بلافاصله پیامارو پشت هم میدم بعد که از اون طرف پیام میاد دو تا پیاماش با هم میاد
کدشارژتون را با ستاره720ستاره90ستاره رمز شارژ مربع بزنید راحت شارژ میشه چون اون ستاره720ستاره500مربع کامل قاطی کرده
کدها رو همین الان با ستاره 720 ستاره 90 ستاره رمز مربع بزنین خیلی راحت شارژ میشه .
(24-06-2015، 08:08 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شارژامو اینجوری گرفتم خیلی راحت .بلافاصله پیامارو پشت هم میدم بعد که از اون طرف پیام میاد دو تا پیاماش با هم میاد

بله راست میگن اینجوری راحتر میده
به من تبریک گفت 105 فرستادم مسابقه ماشین بازها اومد. چکارکنم
چرا انجمن خراب شده
دوستان برا سیم کارت هدیه ارسال 1به8058
زنگ زدم 700 پرسیدم جریانو گفت ایرانسل برا تبلیغات خودش همینجوری چند هزارتا سیمکار ت هدیه میده که خودش فعال شدس
بعدشم گفت هیچ هزینه ی نداره طی 2هفته ارسال میشه
(24-06-2015، 08:29 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برا سیم کارت هدیه  ارسال 1به8058
زنگ زدم 700 پرسیدم جریانو گفت ایرانسل برا تبلیغات خودش همینجوری چند هزارتا سیمکار ت هدیه میده که خودش فعال شدس
بعدشم گفت هیچ هزینه ی نداره طی 2هفته ارسال میشه

خدایی ؟؟؟
هزینه پست هم نداره؟