موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این پست جهت جلوگیری از فریب کاربرا زده میشه بعد ادمین پاک کنه

جدیدا یک سایت راه افتاده که حتی  نماد اعتماد الکترونیکی هم گرفته

این سایت چند روزی هست به شدت تبلیغ میشه

کارش هم اینه که مثلا میاد یک تبلت یک شرکتی مثلا ایسوس که در بازار 350 هزار قیمته از قیمت پایه 30 هزار به مزایده میزاره شما باید یک قیمت بدی البته از قبل به حساب بانکی این سایت مبلغ پیشنهادی تو واریز کرده باشی اگر کسی بالاتر از شما پیشنهاد نداد شما با همون قیمت 35 تومن صاحبش میشی حتی به ضرر سایت

اما ...

سایت همچین هم هالو نیست مثلا میبنی تعداد افراد مزایده یکدفعه بالا رفته قیمت در نتیجه بالا میره

من نمی خوام تهمت بزنم ولی خودم فکر میکنم از طرف خود سایت کاربرای دروغینی لحظات اخر قیمت جدیدتری ثبت میکنن  و قیمت میره بالا

چون تو یک مورد خودم دیدم لحظات اخر
دوم اصلا سایت نمیگه وضعیت هزینه ارسال پستی از تهران به سایر نقاط کشور چطوریه ؟چند بار نامه زدم پاسخ ندادن ؟
چون اگر هزینه پست حداقل 40 یا 50 بشه با توجه به شگرد بالا قیمت نهایی جمع بشه میبینی اختلاف قیمت ناچیز میشه در مقایسه با شهر شما

ضمنا اسم سایت رو نمی گم چون به شدت بهش مشکوکم
(28-06-2015، 09:22 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا حسین عزیز بنظرم که همه چی ازینجا شروع میشه چون تو تی وی که شما میگین که کد شارژ اعلام نمیشه Biggrin.gif حالا منم باید پستمو بعدم پاک کنم Biggrin.gif

نگاه وبرداشت من کلی هستش،وبه کل خدمات اپسان مربوط میشه،،،کل کارها و رفتارهای اپسان،فقط وفقط برای تبلیغات وآشنا کردن مردم با خدماتش هست،،چه توی تی وی باشه،وچه به وسیله مسابقه ودادن شارژ به کاربراش باشه،،،،،وقطعا کار اپسان توی تی وی تا حدودی جدید هستش،ولی در مورد شارژ دادن تا حدی کاربرانش ورفتارهای اونها رامیشناسه،،،اون کارتبلیغاتش را توی تی وی انجام داده،ولی در مورد کاربرانی مثل ما،چند وقتی هستش که تا حدودی داره دوگانه رفتار میکنه،وکارش جوری هست که انگار میخواد انتقام تمام خسارتهای گذشته اش را ازما کاربران بگیره،،یا شارژ نمیده،یا اگر میده،شارژش کار نمکنه،،وچندمورد دیگه،،،،،،،
737605 هم فک کنم یبار دیگ فعال بشه تو این ماه برا اونایی ک نگرفتن ولی دوستان ی نکته هس بگم اونم این ک شارژای هزاری ب غیر از 8282 ک میگن نامحدوده نامحدود نیس محدودن
اگ یادتون باشه همیشه تا ساعت 9 شب شارژ دارن متاسفانه خودمم یادم نبود الان ک رسیدم دیدم 737605 نمیده
پس دفه ی بعدی قبل 9 بگیرین
آقا اسنایپر من کد جوابو حتی 2 بار فرستاده بودم که جواب نمیداد حالا اگه لغو کنم دوباره عضو شم الکی میگه گرفتین Sad.gif
والا من لغو کردم یکی رو البته ندونسته
دوباره عضو شدم بعده چن ثانیه زدم بهم داد
(28-06-2015، 09:29 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737605 هم فک کنم یبار دیگ فعال بشه تو این ماه برا اونایی ک نگرفتن ولی دوستان ی نکته هس بگم اونم این ک شارژای هزاری ب غیر از 8282 ک میگن نامحدوده نامحدود نیس محدودن
اگ یادتون باشه همیشه تا ساعت 9 شب شارژ دارن متاسفانه خودمم یادم نبود الان ک رسیدم دیدم 737605 نمیده
پس دفه ی بعدی قبل 9 بگیرین

سلام يعني الان نميتونم از zaram شارژ بگيرم؟
(28-06-2015، 09:37 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا اسنایپر من کد جوابو حتی 2 بار فرستاده بودم که جواب نمیداد حالا اگه لغو کنم دوباره عضو شم الکی میگه گرفتین Sad.gif

یکی ج بده...مشکل منم هست
سایتای مزایده همه کلاهبرداریه و از چن سال قبلم بودن و الکی وعده گوشی های مدل بالا و شارژ و حتی وجه نقد میدن ولی ثانیه شمارش معمولا هنگ میکنه و فرد مورد نظر که از خودشونه برنده میشه Biggrin.gif
8282 هم شارژو داد اما ناقص اومد چکار کنم؟
الان شارژ میده 8282 یا نه Huh.gif