موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(21-06-2015، 08:12 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کممممممممممک از وقتی شارژ گرفتم از طرف این دوتا سامانه با اسم برنده نزدیک 20 تا اس اومده که مشترک گرامی شما برنده شارژ 500 تومانی شدید
10 بار تاحالا لغو کردم میگه عضو نیستید حتی عضو شدم بعد لغو کردم بازم همینجور میاد

من بالای ۳۰ تا اومده کلافه ام کرد
(21-06-2015، 08:12 PM)amir-edinho نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا کممممممممممک از وقتی شارژ گرفتم از طرف این دوتا سامانه با اسم برنده نزدیک 20 تا اس اومده که مشترک گرامی شما برنده شارژ 500 تومانی شدید
10 بار تاحالا لغو کردم میگه عضو نیستید حتی عضو شدم بعد لغو کردم بازم همینجور میاد

بله حدود 50 تايي واسه منم اومد Shy.gif
730 شارز ميده با برد هر ست با اعتبار مكالمه?
امروزبا خریداز هف سی با بردهر(ست)تیم ملی والیبال ایران شارژهدیه بگیرید
الان اومد خودم شارژ خریدم...
از *730#
امیدوارم هر 3 ست رو ببره
(21-06-2015، 08:13 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای من نزدیک50تا اومده ولی اولا چیزی کم نمیشه از شارژت دوما لغو نمیخواهد احتمالا شیوه جدید اطلاع رسانیه شارژه
برامنم میاد
دوست داره بگه شارز میدیم برید بگیرید ولی نمیفهمه که ما زرنگ تریم Biggrin.gif
یه شارژ 500تومنی بهمون دادن 500تا پیام فرستادن بابا بیخیال دیگه فهمیدیم دست و دلبازی شارژ بهمون دادی Biggrin.gif Biggrin.gif
روی سه خط من حدودا200بار اومده رو هم
منم اس باران شدم بی توجه باشین تا 100نرسع تمام نمیشه Shy.gif Biggrin.gif

بالای ۵۰ تا واسم اومده، ۲۰ تا خوبه که.... Biggrin.gif
ای بابا حالا پونصد تومن شارژ میخواد بده چقدر اس میده اگه شارژش هزاری بود چیکار میکرد خخخخخ!