موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
یه جورایی خبر خوبی هست که یه مسابقه از ۸۲۸۲ فعال شد
ویه جورایی هم خبر خیلی بدیه که اول برج با ۵۰۰ تومنی شروع کنه اونم دانستنی که همه ماه ها هزاری میداده
ناشکر نباشین 500هم خوبه Biggrin.gif Biggrin.gif
دوستان یه گروه 5نفره تشکیل دادی مسابقهار خودمون تست میکنیم
کاری هم با دیگرون نداریم
لایی کشیدنم تو کارمون نیست Lightbulb.gif
(24-06-2015، 05:54 PM)hamid06 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یه گروه 5نفره تشکیل دادی مسابقهار خودمون تست میکنیم
کاری هم با دیگرون نداریم
لایی کشیدنم تو کارمون نیست Lightbulb.gif

برای تست مسابقات کمک خواستی منم هستم Biggrin.gif Wink.gif
بزنید که هم راحت شارژ میده و هم راحت شارژ میشه
(24-06-2015، 06:01 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنید که هم راحت شارژ میده و هم راحت شارژ میشه

چجوری شارژ کردین
از 8282 جواب عضویت نمی یاد...!
hamid06 نوشته: دوستان یه گروه 5 نفره تشکیل دادی مسابقهار خودمون تست میکنیم
خوبه البته کاش میگفتین لیست مسابقات 26 تایی رو امروز از من گرفتین ولی نگفتین هم مهم نیست چون لیست رو تقریبا خیلیا میدونن Biggrin.gif
(24-06-2015، 06:13 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
hamid06 نوشته: دوستان یه گروه 5 نفره تشکیل دادی مسابقهار خودمون تست میکنیم
خوبه البته کاش میگفتین لیست مسابقات 26 تایی رو امروز از من گرفتین ولی نگفتین هم مهم نیست چون لیست رو تقریبا خیلیا میدونن  Biggrin.gif

بله ایشون راست میگن من حواسم نبود بنویسم که ساحل هم کمک کردن
ولی اگه من دوست داشتم به اسم خودم تموم شه به اعضای گروه گروه میگفتم اگه شارزی اومد برا من بفرستید تا من بذارم توتاپیک Lightbulb.gif
لطفا اسپم ندین تسترهای قشنگ برین چتروم چت کنید مشورت مشاوره.مردم انقد برگشتم عقب اومدم جلو