موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-06-2015، 07:24 PM)mehdiboos نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(23-06-2015، 05:56 PM)mehdiboos نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا این شارژ جورچین همراه اول کدش چیه

(25-06-2015، 07:23 PM)shahzad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-06-2015، 07:21 PM)mehdiboos نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شارژ رو برا دایمی هم میشه گرفت بچه ها؟

اره

پس چرا پیام دادم نمیومد

حتما پیامک تبلیغاتی غیر فعال کردی با ستاره هشتاد و نه نود و نه مربع فعالش کن
من قبلا نگرفته بودم نداد خو
سلام شارژ نداد چجوری لغوش کنم
(25-06-2015، 09:00 PM)saman518 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ نداد چجوری لغوش کنم

off بفرست به 203340
ساناز برای منم همینجور بود زنگ زدم پشتیبانی گفت شمارتو بفرست به 737460
من 5 گیگ اینترنت هدیه برام اومده
4.5 گیگ شبانه هم اومده Biggrin.gif
دوستان ببخشید اینجا سوال میپرسم 
ارزون ترین قیمت سیم همراه اول چنده ؟
(26-06-2015، 12:30 AM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 5 گیگ اینترنت هدیه برام اومده
4.5 گیگ شبانه هم اومده Biggrin.gif

خوش ب حالت
(25-06-2015، 09:58 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
چد شارژای هرمی رو که میزنم میگه قبلا استفاده شده است Angry.gif

آفرین. واسه منم 3تا اینجوری شد Sad.gif فکر کنم باید زنگ بزنیم پشتیبانی
وقتش تموم شده تا5 تیر فرصت داشت