موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بچه ها،لغو مسابقه پیش بینی همراه اول203047 چی بود،من مسابقات همراه اول زیادشرکت نمیکنم ونمیدونم،لطفابرای اطلاع من وبقیه کاربران اعلان کنیدتاسریعترلغوش کنیم
(20-06-2015، 02:17 AM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها،لغو مسابقه پیش بینی همراه اول203047 چی بود،من مسابقات همراه اول زیادشرکت نمیکنم ونمیدونم،لطفابرای اطلاع من وبقیه کاربران اعلان کنیدتاسریعترلغوش کنیم

لغوش با " م خاموش " است.
(20-06-2015، 02:17 AM)hosein25 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته دوست خوب من هربار off هم میفرستم به 203047 لغو میشه Sleepy.gif
ببخشید دوستان این چندتا مسابقه ای ک مونده از 8282 چرا شارژ ندادن ایا امکانش هست امروز بده ؟
(20-06-2015، 11:07 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید دوستان این چندتا مسابقه ای ک مونده از 8282 چرا شارژ ندادن ایا امکانش هست امروز بده ؟

هر چیزی از این ایرانسل ممکن هست Biggrin.gif
(20-06-2015، 11:07 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم مسابقها اپدیت شن دیگه
یعنی همشون دیگه شروع به شارز دادن میکنن
لطفا 2 نفر كدمو بزنه شارژ برا ايرانسلي ها
كد 1571331261
رو بفرستين به 737453
سلام.دوستان کسی میدونه این بچه ها که چندتا نرم افزار واسه شارژ رایگان معرفی کردند که باید ۱۰ نفر کدتو بزنند شارژ بهشون داد یا سرکاری بودند.
(20-06-2015، 11:49 AM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان کسی میدونه این بچه ها که چندتا نرم افزار واسه شارژ رایگان معرفی کردند که باید ۱۰ نفر کدتو بزنند شارژ بهشون داد یا سرکاری بودند.

سلام دوست گرامی!!والا داده ولی بعضا کم و بیش میده!
(20-06-2015، 11:46 AM)Mr Specific نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان یه چند تا سوا داشتم!!ببخشید من همراه اول استفاده نمیکردم جواب پیش بینی رو درست جواب دادم!!الان چجوری شارژ بگیرم؟؟چجوری لغوش کنم؟؟اگه شار ژ نداد چیکار کنم؟؟

اگه درست پیش بینی کردی تا چند ساعت دیگه پیامکش میاد که برنده شارژ شدی و میگه که چی رو بفرستی که شارژو بهت بده.هروقت شارژو گرفتی " م خاموش " رو بزن لغو میشه.