موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
نمیدونم شاید بخاطر همون شارژ شگفت انگیز باشه!
سلام

کسی اصلا مسابقات رو تست میکنه ؟

اگر تسترا وقتشو ندارن اعلام کنن که خودمون دست ب کار بشیم

چون به نظرم ممکنه بعد از افطار این مسابقات فعال بشن کسی خبرنداره
نه بخاطر نیسپ
(24-06-2015، 09:51 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

کسی اصلا مسابقات رو تست میکنه ؟

اگر تسترا وقتشو ندارن اعلام کنن که خودمون دست ب کار بشیم

چون به نظرم ممکنه بعد از افطار این مسابقات فعال بشن کسی خبرنداره

سلام دوست عزیزم والا من و چنتا از دوستان خوب تسترم مانند آقا استاد آقا ایمان آقا ریفلکسیو و قبلا هم آقا فرهاد مسابقات رو تست میکردیم ولی متاسفانه از یک ماه قبل دو نفر تستر تکرو هم پیدا شده بودن که مسابقات رو همزمان با ما در همون لحظه ای که فعال میشد تست میکردن و گاهی تا ما میومدیم از طریق پیام خصوصی خبر بدیم که کدوم مسابقه شارژ داشته 1 دقیقه قبل ما انجمن میذاشتن و یا با ریفرش صفه متوجه میشدم که همزمان 1 دقیقه قبل گذاشته شده بوده! و الانم مطمئنم اون دو نفر و شایدم بقیه تست میکنن ولی چون اونها تکرو هستن نمیان بگن تست کردن یا مسابقات شارژ داشته یا نه! از طرفی اگه دقت کنین مسابقات فکر کنم از اردیبهشت بود که ساعت معین قبلی یعنی راس 4 و نیم یا 5 فعال نمیشد و باید از ساعت 4 تا 6 تسترا مدام مسابقات باقیمانده از 26 مسابقه اپسان رو تست و لغو میکردن تا ببینن در کدوم دقیقه فعال میشه و ااگه الانم چنین باشه کاره تستر خیلی سخته و از طرفی باید سرعتشون بقدری بالا باشه که اون دو تستر تکرو هم قبلش انجمن کد رو نذاشته باشن Biggrin.gif
سلام دوستان50مگابات مدتش تاکی هست و خواسته باشی آزاد50مگاباتو بخری چقدر هزینه باید بکنی
سیستم قادر به محاسبه مبلغ برای مشترک نمی باشد. اعتبار حساب کافی نیست و یا سیستم در حال حاضر مشغول است
*
خرید سریع و آسان شارژ در هر زمان و هر مکان تنها با شماره گیری #7*

شارژ هم دارم،ولی برای نت اینو میگه
شاید اپسان صبح ها شارژ میزاره یکی تست کنه ناموسن Undecided.gif
تندرستی و سلامتی فقط با عضویت در نکات پزشکی! هزار شارژ هزار تومانی برای هزار نفر اولی که 1 را به84553 ارسال نمایند قیمت: 99 تومان._بجه هاشارج ميده يا_ن؟
(24-06-2015، 10:24 AM)Shervin Skylove نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تندرستی و سلامتی فقط با عضویت در نکات پزشکی! هزار شارژ هزار تومانی برای هزار نفر اولی که 1 را به84553 ارسال نمایند قیمت: 99 تومان._بجه هاشارج ميده يا_ن؟
سلام دوست گرامي!! نه فعلا حرفي از شارژ نميزنه!!!
من کدای 500 تومنی که از 737604 و 9077 چند روز پیش گرفته بودم رو دیروز خواستم وارد کنم ولی هرچی ستاره 720 ستاره 500 مربع رو میزدم سامانش از کار افتاده بود و امروزم میگه کد صحیح نیست یعنی ممکنه چون چند روز گذشته و روز بعده مسابقش وارد نکرده بودم میگه کد صحیح نیست Sad.gif Sleepy.gif