موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بعد از گرفتن شناسه و پرداختش کد شارژ میده یا مستقیم میشارژه؟
(28-06-2015، 12:22 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از گرفتن شناسه و پرداختش کد شارژ میده یا مستقیم میشارژه؟

مستقیم شارژ میشه
پس بدرد نمیخوره Angry.gif
بچه ها کدشارژباسریال هرکسی داشت من شخصاخریدارم Sad.gif
(28-06-2015، 12:18 PM)newman نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 12:15 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 12:12 PM)قلب یخی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 12:08 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-06-2015، 12:01 PM)mahvash0088 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز نسل نو شارز 10تومنيو 6500 ميده بگيريد ب نفعتونه منم ي شناسه دارم هركي خواس خصوصي بگه رايگان بهش ميدم

6500 از روی کارت کم میکنه
پیامش 200 تومن شارژ میبره
9170 تومن شارژ توش هست
حتی اگه مشتری 20 درصدم بخره بازم 200 تومن بیشتر سودش نیست
9170 تومن با تخفیف 20 درصد میشه 7336
که  450 انتقال میبره 200 پول پیام میبره 6500 از رو کارت کم میکنه که میشه 7150 تومن کلا 200 تومن سودشه
هیشکی تا خط به خط هست کد شارژ نمیخره  Confused  Lightbulb.gif

خوب شما نخر

دوست عزیز من خودنم اونقدی سیم کارت دارم که نخوام کد قبض 10 تومنی بخرم
گفتم دوستان اطلاع داشته باشن که چقد سودشه که از شارژشونم ضرر نکن واسه کد قبض گرفتن
Lightbulb.gif

آقا سجاد خیلی هم ممنون که اطلاع رسانی کردی .دمت گرم.

ممنون از دوست عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 که اطلاع دادن 
بله برای کسانی که واسه خودشون بخوان واسه مصرف خیلی خوب هست
خدا شاهده قصد هیچ بحث و جدالی بین کاربران نداشتم
چون خیلی از کاربران  بدون خواندن کامل پست  و محاسبه مبلغ سریع میرن واسه استفادش برا فروش و
 بعد میبینن که نمیصرفه که زیادم کد قبض گرفتن
Lightbulb.gif
من کد قبضشو میفروشم 1200 هرکی خواست بگه Tongue.gif
جهت اطلاع تازه زنگ زدم 700 گفت سیم هدیه به کسانی تعلق میگیره که پیام براشون اومده
(28-06-2015، 12:46 PM)ســـــــــعید نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من کد قبضشو میفروشم 1200 هرکی خواست بگه Tongue.gif

من ب چند نفر رایگان دادم اگه باز کسی خواس از سیمکارتای دیگم میگیرم رایگان بهشون میدم شما واسه خودت نگهدار کسی یک قرونم بهت نمیده
ﺷﺎﺭﮊ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﺍﻭﻝ ﺑﺮﺍﯼ ﭘﯿﺶ ﺑﯿﻨﯽ ﺩﺭﺳﺖ ﺑﺎﺯﯼ امروز 7تیر94
( ﻭﺍﻟﯿﺒﺎﻝ ) 
ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻭ ﻟﻬﺴﺘﺎﻥ ( ﺷﺮﻭﻉ ﺑﺎﺯﯼ ﺳﺎﻋﺖ 21 )
( ﭘﺨﺶ ﺯﻧﺪﻩ ﺍﺯ ﺷﺒﮑﻪ 3 )
ﺑﺮﺩ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﻪ 203047
ﺑﺮﺩ ﻟﻬﺴﺘﺎﻥ ﻋﺪﺩ 2 ﺑﻪ 203047 
ازساعت 6عصربه بعد پیش بینی خودتون رو بفرستین
(28-06-2015، 12:52 PM)mehdihaji نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جهت اطلاع تازه زنگ زدم 700 گفت سیم هدیه به کسانی تعلق میگیره که پیام براشون اومده

ممنون دوست خوب البته من تازه دیشب یک خطم رو فرستادم ولی بقیه که تعداد زیادی خط رو بدون پیام فرستاده بودن نمیدونم چطور فکر کردن اونهمه هدیه ممکنه بهمه بدن Biggrin.gif