موبایل روز

نسخه‌ی کامل: شارژ رایگان جدید ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
الانم هنگه یا درست شده؟
بزنید میده
بچه ها واس اونایی که فال حافط میده ش میده یا نه؟کسی تست کرده؟
سلام .من نیم ساعت پیش عضو شدم .  ده دقیقه بعدش فرستادم .گفت عضو نشدید ....     بنظرتون چکار کنم .  بزارم.بعدتر بفرستم
راستی بچه ها اون 500یا ک تقریبا 20 روز پیش از 737604 و 9077 گرفتیم من الان زدم شارژ شدن Biggrin.gif
(29-06-2015، 07:32 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی بچه ها اون 500یا ک تقریبا 20 روز پیش از 737604 و 9077 گرفتیم من الان زدم شارژ شدن Biggrin.gif

ینی ازونایی بوده که میگفته کد صحیح نیست الان درست شده؟ که بعید میدونم چنین باشه  Sleepy.gif
ادوست به من دقیقا همون شارژی رو داد که به اونیکی خطم داده بود.
تو این همه کد شارژ،برا 2تا خطم یه کد داد.میبینین شانسو؟
(29-06-2015، 07:38 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-06-2015، 07:32 PM)snipe_r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ینی ازونایی بوده که میگفته کد صحیح نیست الان درست شده؟ که بعید میدونم چنین باشه  Sleepy.gif

دوست عزیز نمیریزه الان تست کردم
سلام دوستان شارژهست ؟؟؟؟
(29-06-2015، 07:51 PM)علیرضا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژهست ؟؟؟؟

شارزای امروز به 8282
ozv adost
ozv moya